Karolina Kurkova yra spindintis be makiažo savęs

Karolina Kurkova ją gyva. Šiuo metu motina yra N.Y.C. už Met Gala, ir ji pasinaudoja proga patekti į kai kurį laiką (ir įrodyti, kaip ji yra santykinė). Sekmadienį “Kurkova” pristatė “Instagram” spalvingą beprotišką “selfie”, o jos parašyta, kad visos motinos ryžtingai kibsdavo galvą. 

“Jaustis kaip princesė šį vakarą, turėdamas vonią ir gerą naktį miegą, aš galiu nuspausti mygtuką + kažkas atneša man pusryčius lovoje, o ne atvirkščiai :)”, ji parašė kartu su “gramu”. “Nors aš mėgstu tai padaryti savo berniukams kiekvieną rytą, malonu pamostyti save šį vakarą iki didelės dienos rytoj … #MetGala #KKgoestoMetGala # MetGala2016.” Kokia mama negali su tuo susijusi?

Jaustis kaip princesė šį vakarą, turintis vonios ir gero nakties miego. Aš gaunu paspaudus mygtuką + kažkas duoda man pusryčius lovoje, o ne atvirkščiai 🙂 Nors man patinka tai daryti kiekvienais rytais mano berniukai, malonu pamostyti save vakarą prieš didelę dieną rytoj … #MetGala # KKgoestoMetGala # MetGala2016

Nuotrauka, paskelbta Karolina Kurkova (@karolinakurkova)

NUOTRAUKOS: “Best No-Makeup Selfies” “Instagram”

Ir nors mes mėgstame jo parašą, mes norėtume neužsimenkti, kaip tobulai ji žiūri į paveikslėlį. Tiesą sakant, modelis gali atrodyti dar daugiau spalvingas be makiažo, nei ji daro su juo. Dabar spustelėkite mūsų galeriją, kad pamatytumėte daugiau “Instagram” geriausių makiažo savybių.