“Kardashians” / “Jenners” parduoda drabužius, skirtus padėti nukentėjusioms nuo uraganų

Kardašianas Jenner Real Real Sale
khloekardashian / Instagram

Alexis Bennett

20 d., 2017 m. @ 14:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kardashian ir Jenner gerbėjai šiandien yra jūsų laimė. Kourtney, Khloé, Kendall ir Kylie atsisveikina su kai kuriais geriausiais mados variantais savo spintelėse. Taigi tai yra jūsų kartą per visą gyvenimą atsiras galimybė pritraukti dalį savo dizainerio be jokios kainos.

Spalio 20 d. Mergaitės iš “RealReal” interneto svetainės išleidžia daiktus iš dizainerių, tokių kaip Stuart Weitzman, Céline ir Michael Kors. Geriausia dalis: dalis pajamų bus naudinga “United for Puerto Rico”, iniciatyva, kurią pradėjo salos pirmoji ponia Beatriz Rosselló, kuri remia aukas, paveiktas uragano “Irma” ir “Hurricane María”.

“RealReal” svetainėje yra daugiau kaip 520 daiktų iš “Kardashian / Jenner” spintelių, taigi yra daug rinktis. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas daiktas yra vienintelis natūra, o stilių tonai jau išlipa iš skaitmeninių lentynų.

VIDEO: 6 investicijų pjesės, kurias turi kiekviena moteris

 

Jei jūs ketinate įžvelgti keletą vienetų, įeikite į mūsų mėgstamiausius daiktus žemyn ir eikite į “RealReal” tinklalapį prieš per vėlu.