Kanye West “Yeezy” 1 sezono kolekcija parduodama mažmeninėse parduotuvėse

Kanye West Yeezy 1 sezono rinkinys Adidas Originals pagaliau pateko į parduotuves praeitą ketvirtadienį, o norintys gerbėjai nerizikavo jokio laiko pritraukdami vieną Kanye Vestro troškulį.

Tom Kalenderian, vyriausiasis viceprezidentas ir vyrų ir “Chelsea Passage” generalinis prekių vadybininkas “Barneys” Niujorke, pasakė WWD kad klientai ketvirtadienio vakarą turėjo priimti apyrankes, kad ketvirtadienį galėtų įsigyti kolekciją. 

Atrodytų, kad populiariausias elementas buvo 950 “Boot”, kuris maždaug už 585 USD. Tai buvo pirmasis parduoti “Barneys” ir “Wish”, parduotuvėje “Streetwear”, įsikūrusi Atlanta.

SUSIJĘS: Kanye West “Auditioned for American Idol” – su juo supratau Kim Kardashiano teisėjus

Teksase Keith Tran, “Black Market USA” bendrai savininkas, sakė: “Iki to laiko, kai durys atidaromos ryte, mes turėjome apie 35-40 žmonių, kurie labiausiai laukė daugiau kaip tris valandas. Pirmasis asmuo laukė 12 valandų įsigyti kolekciją “. 

Atrodo, kad kolekcija tikrai buvo verta laukti ir prabangių kainų žymių. Vakarai davė mums žvilgsnį į visą sunkų darbą, kuris pateko į “Yeezy” 2 sezono kūrimą, ir aišku, kodėl klientai plaukė į parduotuves. Atsižvelgdamas į didžiulį apeliacinį skundą, jaučiame, kad kito sezono linija atliks taip pat, jei ne geriau!