Kanye West pripažįsta, kad jis “Smash” visus žmonas Kim Kardashian’s Sisters į naują dainą

Kanye West iš esmės yra neoficialus ginčų karalius. 

Vien šią vasarą reperis atsidūrė karštu vandeniu, kai pareiškė, kad palaiko Prezidentą Trumpą, pateikia nejautrus pastabas apie vergiją ir siūlo TMI apie jo pornografines preferencijas Jimmy Kimmel Live! Mes galėtume tęsti, bet jūs gaunate tašką – jis nebijo stumti voko. 

Šeštadienio rytą p. Vestas vėl jį išleido savo naujam singliui “XTCY”. Keturiasdešimt metų Kim Kardashiano vyras pripažino, kad seksuos su visais savo žmonos seserimis: Kourtney, Kendall, Kylie ir Chloé. 

Lirika, kurią reikia aptarti, rašoma: “Ar sirgo mintys? Aš turiu daugiau ’em / Ar turite įstatymo seserį, kurią galėtumėte sugadinti? Aš turiu keturis iš jų. ” 

Kanye West and Kim Kardashian lead
Jacopo Raule

Dar keistai? Naujausios Vakarų dainos viršelio drobė – tai Kimo nuotrauka su seserimis Kylie’o 21-osioms gimtadienio vakarui, vykusiam ketvirtadienio vakarą Los Andžele. Kanye taip pat dalyvavo, susibūrė su svečiais epic bash, apie kurį pranešė, kad policija uždarė. 

Tai nėra pirmas kartas, kai Kanye buvo įkvėpta žinomos žmonos šeimos muzikos labui. Birželio mėnesį trijų tėvas išleido savo albumą YE, kur jis nurodo ginčytinus Chloé santykius su Tristanu Thompsonu, sekdamas NBA žaidėjo labai viešajam sukčiavimo skandalui. 

“Visi šie krūtys per krikščionišką susimaišymą / Štai ką beveik pateko Tristanas vienas / Jei jūs neturite kamuolys kaip jis arba Kobe / garantuoja, kad kalė Gon” palikti jus “, jis raps vienas daina. 

Kas toliau, Kanye?