Kanye West paaiškina savo paramą prezidentui Trumpui

Kas vyksta su Kanye West? Nors jo motina Krisas Jenneris paneigė pranešimus apie tarpusavio nesantaiką, o jo žmona Kim Kardashian Vaidas atrodo nepalanki, tęsdama savo plakatų atvaizdavimą, kad reklamuotų savo naujausią kvepalų, “West” “Twitter” rantos nerodo jokių sustojimo požymių.

Antradienį, Žmonės išleido dvi anoniminių šaltinių ataskaitas, kuriose teigiama, kad “atrodo, kad Vakarai” yra linkę “ir” labai sunku susidoroti su šiuo metu “. Kitas dar labiau tvirtino, kad jis” sprogus “kovoja su Krisu Jenneriu ir kad jo žmona Kim stengiasi išlaikyti jį kontroliuoti. Jenner toliau paneigė abiejų pretenzijų “Twitter”, rašydamas “Lies, Lies, Lies” ir “Nieko … ne tiesa!” Bet lieka klausimas: kaip Kanye daro? 

Kanye West
Marcas Piasecki / “Getty Images”

Dramos prasidėjo, kai Vakarėlis radikaliai grįžo į “Twitter” balandį 15 d., Atskleidė, kad jo mėgstamiausia jo paskutinio Madisono aikštės sodo šou buvo vaikščioti su Chloe Kardashiano buvusiu vyru Lamaru Odomu, kuris per santuoką buvo netinkamas Kim’s seseriai. Laikas buvo ypač įdomus, nes Chloé buvo kito sukčiavimo skandalo viduryje, šį kartą su savo vaikinu ir vaiku True tėvu Tristanu Thompsonu.

Vakaras toliau parodė, kad jo nauji “Yeezy” gaminiai yra paslėpę, o jo gerbėjai patarė išlaikyti tikėjimą savo vizija ir “stengiasi išvengti bet kokios sutartinės situacijos, kai jus sulaiko nuo jūsų idėjų”.

“Kartais jūs turite atsikratyti visko,” jis Tweeted, todėl Kim atsakė “Palauk … viską ?!” Tai buvo ne paskutinis kartas, kai ji viešai reagavo į vieną iš savo nesutarimų Tweets.

Vakaras toliau išsamiai apibūdino savo būsimą albumą, kuris, jo manymu, yra 7 dainos, o birželio 1 d. Jis sumažės. Pasak jo tweets, birželio 8 d. Jis turi atskirą albumą, kuris pasirodys “Kid Cudi”. Tačiau jis buvo ne taip ilgai, kaip jis pradėjo dar kartą susimąstydamas.

Pirmadienį Vakarai pradėjo tweetinuoti vaizdo įrašus iš karikatūristo Scotto Adamso, kuris yra vokalas, kuris yra vyrų teisių gynėjas Donaldas Trumpas ir nuostabus Black Lives Matter kritikas. Kadangi Vakarai praeityje taip pat susitiko su prezidentu Trumpu, atrodo, kad Adamsas patvirtino gerbėjus, kvesinusius savo partizanų derinimą ir savo politines ambicijas. Jis taip pat tweeted “2024”, kuris kai kurie spektakliai yra nuoroda į savo norą dalyvauti prezidento, pažymėti, kad jei tai yra tiesa, jis leidžia laiką pirmininkas Trump turėti antrą kadenciją.

Trečiadienį jis paskelbė, kad jis atleido savo valdytoją “Scooter Braun”. “Aš negaliu valdyti”, – rašė jis. “Aš niekas nėra” klientas “.” Jis asmeniškai užpuolė kelias naujienų organizacijas, kurios skelbė istorijas apie jį. “Harvey Levin iš TMZ savo klausymą iš savo būsimojo prezidento. Būkime draugais. Prašau niekada nenaudoti žodžio “erratic”, kad apibūdintumėte asmenį, kuris yra ekonomiškai ir psichologiškai įgalintas “, – rašė jis. “Žmonių žurnalas. Pažiūrėk, kaip tu kalba mano vardą. Jums patinka Yeezys pora. Negalima žaisti sau. “

Vakariečiai dalijasi tris nuotraukas iš namų viduje, kuria jis dalijasi su Kim Kardashianu ir jų medžio vaikais, Šiaurės, Šventojo ir Čikagos. Reperis neleido Laikykis su Kardashians filmuoti viduje erdvėje, todėl tai retas išvaizda viduje minimalistinio namo. Tikrovės žvaigždė atsakė: “Ummm babe. Mes turėjome taisyklę nerodyti mūsų namų socialinėje žiniasklaidoje! Soooo, ar mes galime dabar leisti filmuoti KUWTK namuose? “- rašė ji, vėliau paaiškindama, kad ji juokauja. “O RELAX Aš juokauju! Rimtai jūs negalite turėti socialinės žiniasklaidos asmenybė šiais laikais arba jūsų vadinamas keistas ar nerimą keliančias “.

Vakaruose nebuvo kalbama apie jo nuomonę apie Prezidentą Trumpą. “Jūs neturite sutikti su Trumpu, bet mobas negali priversti mane jo nemėginti. Mes esame tiek drakonų energija. Jis yra mano brolis. Aš myliu visus. Aš nesutinku su viskuo, kas daro. Štai kas mus daro žmonėms. Ir mes turime teisę į nepriklausomą mąstymą “, – rašė jis.

“Tiems, kurie gyvena mano gyvenime,” Trump “idėja yra beveik 50 50 dalių, bet aš nepasakojau Hillary’o palaikytojai, kad nebūtų palaikoma Hillary. Aš taip pat myliu Hillary “, – rašė jis. “Meilė, kurią nori mylėti. Tai laisva mintis. Aš netgi ne politinis. Aš nesu demokratas ar respublikonas. “

SUSIJĘS: Kanye West teigia, kad jis rašo “knygą” realiuoju laiku per “Twitter”

Jis nurodė, kad yra iš “Sunken Place”, iš filmo termino Išeik. “Aš visą kelią iš nusileidžiančios vietos. Ir aš jau nebijo. Aš nesijaučiu žiniasklaidos. Aš nesijaučiu iš praeities ir esu optimistiškas ateityje. “

Matydamas jo eilutę Tweets, Kim paragino vieną redaguoti. “Mano žmona tiesiog paskambino man, ir ji norėjo, kad aš tai aišku visiems. Aš nesutinku su visa, ką daro Trumpas. Nesutinku 100% su bet kam, išskyrus save. “

Kim taip pat ėmėsi savo “Twitter” paskyros, kad smarkiai ginti savo vyrui prieš žiniasklaidos pranešimus, kuriuose buvo klausiama apie jo psichinę sveikatą. “Jei žiniasklaida bando demonizuoti savo vyru, leisk man tai pasakyti … jūsų komentarai apie Kanye yra nepastovūs ir jo tweets trukdo iš tikrųjų yra baisu. Taigi greitai pažymėti jį kaip turinčią psichinės sveikatos problemas, tiesiog būdamas pats, kai jis visada buvo išraiškingas, nėra teisingas “, – rašo ji.

Kardashianas, kalbėdamas apie jo pastabas apie Trumpą, aiškiai pasakė, kad nors ji nesutinka su prezidento parama, ji mano, kad jos vyrui tenka teisė į savo nuomonę. Su savo Tweets atėjo dar daugiau palaikymo pranešimų iš Vakarų apie Prezidentą Trumpas, įskaitant jo paties (pasirašė) nuotraukas Padaryti Amerikoje Didžiosios Vėlgi skrybėlę.

Už tai, kas verta, Trump yra dėkingas už paramą.