Kameronas Diazas ir Benji Maddenas susituokę šįvakar!

Tai oficialus, gerai beveik: Benji Maddenas ir Cameronas Diazas vyks vyru ir žmona! Žvaigždžių pora prasideda nuo 2015 m. Aukščiausios pastabos, susituokę šventą intymią ceremoniją Beverly Hills, Calif., Žmonės patvirtina.

Kaip sakoma, poros draugės vyks Camerono namuose svajingais gėlėmis užpildytomis palapinėmis savo kieme, kur prie jų prisijungs draugai ir šeimos nariai, įskaitant Drewą Barrymore’į, Benji brolio draugę Joelą Maddeną ir jo žmoną Nicole Richie, kurie iš tikrųjų pristatė jaunavedžius.

FOTOGRAFIJOS: Geriausios garsiausios vestuvių suknelės

Ir kalbėk apie vieną viesulų romantiką: pora pradėjo susipažinti 2014 m. Gegužės mėnesį ir pasimėgauti į kitą lygį, kai jie įsitraukė tik prieš Kalėdas. Tik keletą savaičių vėliau jie, atrodo, negalėjo ilgiau laukti, kol truks savaitgalį, “Diaz”, 42 metų ir “Madden”, 35 metų, organizavo intymią repeticijos vakarienę Los Andžele, o aktorė taip pat švenčia savo artėjančias vestuves bachelorette party.

Mes norime geriausio, kad laiminga pora jų artėjančiame “I Dos”, ir mes negalime laukti, kol pamatysime, kokia yra nuotaka, kad jos didžioji pėsčiomis eina per eilę!

FOTO: Kamerono Diazo stiliaus išvaizda