Kaley Cuoco kanalai Penkiasdešimt atspalvių tamsesni, kai sugrįžta

Halloween gali būti daugiau, bet čia yra kostiumas prisiminti!

Kaley Cuoco atrodė pasiruošęs duoti užsakymus savo korsetuose ir žuvies tinkluose, kurią penktadienį atliko “Instagram”. Paprastai burbuliška šviesiaplaukė šiek tiek išėjo Penkiasdešimt atspalvių tamsiau kaip jos charakteris “Penny”, už jo sekos pasirodymo svajonę Didžiojo sprogimo teorija.

Svajonių seka buvo Jim Parsono simbolis, Šeldonas, kuris svajoja, kad Cuoco pavers jai ir Galecki miegamajam į sekso dungeoną. Į nuotrauką “Cuoco” įeina kolektyvas “Johnny Galecki”, kuris sutvirtintas odos ansambliu. Juokingi detalės? Jo akiniai akiniai tvirtinami į vieną iš juostų. Kai kur kalbama apie “Cuoco”, nieko juoktis. Paprastai “Instagram” pasiūla atsiskleidžia arba važinėja (jos pagrindinė priežastis – jodinėjimas). Bet čia ji atrodo visiškai rūkanti ugnies variklyje raudonoje lūpdazėje, odos dangtelyje, drožtuvui ir trumpiems šortai. Galbūt Dakotos Johnsono charakteris Anastasija Steele Penkiasdešimt atspalvių gali pasiimti kai kuriuos drabužių spinteles? 

SUSIJĘS: Kaley Cuoco ir Anna Faris partija atop raudonam BMW

“#bts paskutinių naktų @ thebigbangtheory #kaleyspolaroids # corsettook15minstogeton”, Cuoco pavadinimu puošnus pic. Tie penkiolika minučių tikrai buvo verti. Atrodo, kad tai bus pats karščiausias epizodas The Didžiojo sprogimo teorija vis dar!