“Kaley Cuoco”, “Justin Timberlake” ir daugiau “Present” dalyvaus 2016 metų kritikų pasirinkimo apdovanojimuose

22-asis kasmetinis “Kritikų pasirinkimo” apdovanojimas žada tapti žvaigždynu. Patalpinta komikas T.J. Miller’is, apdovanojimo šou užsitikrino kai kuriuos A sąrašo pavadinimus, kad pasirodytų scenoje ir pristatytų trofėjus aktoriams, režisieriams ir daugiau apdovanotų “Broadcast Film Critics Association”.

Kaley Cuoco, Justin Timberlake ir Nicole Kidman yra trys didžiuliai vardai, patvirtinti, kad jie pristatomi CCA sekmadienį, gruodžio 11 d. Kiti šventės, kurios atliks sceną, yra Amy Adams, Kevin Hart, Jim Parsons, Rachel Bloom, Sterling K Brownas, Ty Burrellas, Lily Collinsas, Bryce’as Dalasas Hovardsas, Kuba Gooding Jr., Leslie Mannas, Jamesas Marsdenas, Michelle Monaghanas, Bella Thorne, Milo Ventimiglia ir kt..

Bendradarbiaujant su Pramogos savaitę, pasirodymas bus gerbiamas filmus ir TV šou, kad apakinti žiūrovų ir kritikų panašūs šiais metais, paleidžiant apdovanojimų parodyti sezoną su sprogimo. Damien Chazelle kritikuojama muzikinė dramos dalis, La la šalis, veda paketą filmų su 12 nominacijų, tuo tarpu Atvykimas ir Mėnulio šviesa atėjo per antrą sekundę su 10 nomis gabalėliu.

Virš mažojo ekrano, Žmonės prieš O.J. Simpsonas: Amerikos nusikalstamumo istorija buvo didelis auksas su šešiais nominacijomis, tuo tarpu Sesijų žaidimas ir Nesugriaunamas Kimmy Schmidtas kiekvienas pelnė penkias kojas.

SUSIJĘ: Kritikų pasirinkimo apdovanojimai paskelbtos nominacijos-padarė jūsų mėgstamiausius pjesę?

Sekmadienį, gruodžio 11 d., 20 val. Prisiderinkite prie 22-ojo metinio kritikų pasirinkimo apdovanojimų. ET “A & E”, kad pamatytumėte, kas priima namuose trofėjus.