Kaja Gerberio brolis Presleyas turi savo vardo tatuiruotę ir žmonės turi jausmus

Kuo labiausiai tu darai savo brolių ir seserų? Leisk jiems atleisti tavo spintą? Paslėpti savo gėdingai kūdikių nuotraukas? Pasakyk jiems, kad jie mylimi?

Jei Cindy Crawford 18 metų sūnus, Presley Gerber, atsakymas yra rašalo. Ketvirtadienį, Presley pasidalijo Instagram nuotrauka visiškai naują tatuiruotę ant jo kūno. Daugeliui jo pasekėjų supratimo rankena buvo skirta jo jaunesnioji sesuo, 16 metų modelio sesuo Kaja Gerber. Jos vardas plonas scenarijus virš 23 numeriu, parašytu romėnišku skaitmeniu, matomas jo kairėje tricep:

23

Paskolos, kurią paskelbė Presley (@presleygerber), įrašas

Gerber kreipėsi į įžymybės mėgstamiausią tatuiruotės menininką Joną Boy (Kendall Jenner ir Hailey Baldwin yra klientai) naujam meno kūriniui, o Kaia, matyt, ten stebėjo, kaip jis tai padarė per “New York Fashion Week”, pagal Jon Boy “Instagram”.

NYFW

Pasidalijamasis įrašas “c / s” ஹிலான் p / v (“@jonboytattoo”)

“Instagram” istorijose Kaja parašė “geriausią didįjį brolią” kartu su ta pačia nuotrauka, kurią paskelbė “Presley”, todėl jai aiškiai patiko šis kūrinys. Nors mes nežinome, kokiu skaičiumi gali būti “23”, mes žinome vieną dalyką: gerbėjai turi jausmus dėl gabalo.

Sąžiningai, tai yra saldus gestas, skirtas Presleyi, kad jis pripažintų jo meilę savo seseriai tokiu nuolatiniu būdu, tačiau ne visi jaučiasi tokiu būdu. Savo pastabose kai kurie gerbėjai išreiškė savo nuomonę, rašydami: “keista, bet gerai” ir “omg wtf”, o kiti greitai gavo gynybą, paaiškindami, kad jie taip pat turi tatuiruotes iš savo brolių ir seserų vardų.

SUSIJĘS: viktorina-Kaip gerai žinai, celebrity tatuiruotes?

“Nepasprendžkite jo, nes jis nusprendė kažką daryti su seserimi, galite pareikšti nuomonę, bet ši nuomonė neturėtų skaudėti; taigi, jei jūs sakysite: “Kaip kas nors gali tatuiruoti savo sesers vardą”, tu esi natūra, juokiasi į juos, aš nežinau, kad tai padarysiu dėl savo brolio, bet jei jis tai padarys, aš pažvelgsiu į jį dėl didelio meilės gebėjimų jis turi “, – rašė vienas vartotojas.

Tatuiruotės artimųjų šeimos narių vardai nėra tokie keista. Pavyzdžiui, Drew Barrymore turi savo dukterų “Olive” ir “Frankie” ant riešo (žemiau), o Angelina Jolie turi septynias geografines koordinates savo kairėje bicepėje (jie nurodo vietą, kurioje gimė kiekvienas jos vaikas). Seseriai Tia ir Tamerya Mowry turi tatuiruotę žodyje “Jumelles” ant jų riešų, o tai reiškia dvyniai prancūzų kalba.

Drew Barrymore (@drewbarrymore) pasidalijamas pranešimas