Kaja Gerber yra “Cindy Crawford Twin” šiame “New Fragrance Commercial”

Kai pagaliau nustumėte pakankamai grynųjų pinigų, kad nusipirktumėte savo pirmąjį išgalvotą dizaino kvepalų, yra didelė tikimybė, kad tikriausiai buvo Marc Jacobs Daisy. Per dešimt metų nuo jos paleidimo, buvo atlikta keletas mini makiažo su skirtingais pažymiais, o supermodelis Kaia Gerber yra čia, kad debiutuotų naujausią versiją parašo kvapą su nauja kampanija. Ir jei jums reikės tolesnio įrodymo, kad Kaja Gerber yra jos mama Cindy Crawfordo mini-man, tai yra.

 

Pasiruoškite daryti dvigubai. Stebėdamas savo motinos modeliavimo pėdomis, Gerberas žvaigždės “Daisy Love Marc Jacobs” 30 sekundžių filme. Kampanijoje “Gerberas” groja “myli mane, myli mane”, kurį mes visi grojome su gėlių žiedlapiais. Įsikūręs šiltame ir saulėtame paplūdimyje, tai taip pat priminimas, kurį mums reikia dabar, nes šią vasarą šiais metais iš tikrųjų taps realybe. Galite peržiūrėti visą klipą aukščiau.

Kaia Gerber Fragrance - Lead
Marco Jacobso dovana

SUSIJĘS: 7 Cream Eyeshadows That Never Crease

Rausvos spalvos kvapas pats yra saldesnis iš pradžių, su kristalinėmis ramunėmis, kurios tarnauja kaip žvaigždutė. Daisy medžių žiedlapiai, kartu su kreminiu kašmyro muskuso ir dreifuotos medienos, apvali minkštą, moterišką kvapą. Dabar galite nusipirkti $ 102 aromatą dabar Macys.com.

Kaia Gerber Fragrance - Embed
Marco Jacobso dovana

Jūs galite padėkoti Kaia už naujo pavasario parašo kvapo išrinkimą.