Kaip viena moteris naudoja suknelę kovai su sekso prekyba

“Blythe Hill” yra “Save” fondo, kuris yra kovos su prekyba žmonėmis nepelno organizacija, įkūrusi moteris ir vyrus kovojant už šiuolaikinę vergiją, įkūrėjas ir generalinis direktorius. Perskaitykite savo galingą esė apie tai, kodėl mes turime veikti dabar žemiau, ir prisijunkite prie iššūkio arba paaukoti čia. 

Aš buvau 19 metų, kai pirmą kartą sužinojo apie sekso prekybą. Aš sužinojau, kad moterys ir mergaitės yra perkamos ir parduodamos pelnui prieš savo valią tokiose vietose kaip Indija, Kambodža ir Tailandas. Po trejų metų, 2008 m., Filmas Paimtas– kuriame Liam Neesonas vaidina buvusią vyriausybės operaciją, kuri imasi veiksmų, kai jo paauglių dukra ir jos draugas yra pagrobę prekiautojai žmonėmis Paryžiaus opozicijos biuruose ir aptarė apie sekso prekybą..

Kuo daugiau sužinojau apie prekybą žmonėmis, tuo labiau jausčiau priversti įsitraukti. Aš ne tik domėjau; Aš jaučiau asmeninę skubą ką nors padaryti, kad sustabdytų moterų išnaudojimą tarptautiniu mastu. Žmonės paklausė kodėl Aš labai rūpinuosi šia problema. Atsakymas atkreipiamas į mano vaikystę.

Man buvo 4 metai, kai pirmą kartą buvau apkaltintas. Nebuvo, kol man buvo 12 metų, kad atsirastų prisiminimai ir pradėjo trauma. Jau keletą metų aš nusižengėu kaltės ir gėdos svoriu ir kovojo su klausimais, kurių negalima atsakyti į paauglius. Ar aš esu mielas? Aš esu vienkartinis? Man užtruko metų, kad būtų galima apdoroti tai, kas atsitiko, atsikratyti gėdos naštos ir galiausiai atleisk mano piktadarį. Jaučiuosi laimingas, kad galėčiau pasakyti, kad aš persikėliau į vietą, kur mano piktnaudžiavimo patirtis neapibrėžia, kas aš esu ar kam aš tapsiu; bet iki šios dienos, kai išgirsiu moterų, priverstų atlikti seksualinius veiksmus, istorijas, kartais aptarnaujančias 40 vyrų per dieną, gaisras viduje mane stiprėja. 

SUSIJĘS: Salma Hayek ir Stella McCartney kviečia nutraukti smurtą prieš moteris

Mes žinome daugiau apie šią problemą negu mes tuo metu, kai buvau pirmą kartą jį išklausęs; mes žinome, kad vergovė egzistuoja visose pasaulio dalyse ir kiekviename JAV mieste. Tai sparčiausiai auganti kriminalinė pramonė pasaulyje ir persmelkia pornografiją, palydos tarnybas, juostelių klubus, sunkvežimių sustojimus ir dar daugiau. Galite arba galbūt nežinote, kad labai maža dalis (mažiau kaip 2 proc. Praneštų atvejų) prekyba žmonėmis susijusi su pagrobimu, nors Paimtas franšizės ir naujienų apie įtariamus pagrobimo atvejus priežastis manome, kad tai pagrindinis įdarbinimo būdas. Tiesą sakant, pagrindinis įdarbinimo metodas susijęs su prievarta. Čia JAV 72 proc. Prekybos žmonėmis aukų yra JAV piliečiai, o daugelis jų turi ryšių su globėjų globos sistema. Prekiautojai žmonėmis ypač groja iš globotojų globėjų: apskaičiuota, kad vienas iš trijų išeinančių globos globos vaikų įdarbins prekybininkas per 48 valandas.

Tačiau kai buvau kolegijoje, tai buvo klausimas, kurį supratau, kad tai vyksta tolimose šalyse. Aš pajuto nepakankamą aistrą daryti ką nors, tuo pačiu metu jaučiau bejėgį ką nors padaryti. Aš neturėjau advokato, socialinio darbuotojo, policininko ar psichologo – ką galėčiau daryti? Ne mažiau kaip ketverius metus sėdėjausi bejėgiai.

Tačiau 2009 m. Viskas pradėjo keistis, ir tuo metu to net nežinojo. Tai prasidėjo suknelė.

Vis dėlto kolegijoje nusprendžiau sukurti asmeninį stiliaus iššūkį. Aš atėjau su idėja nešioti suknelę kiekvieną mėnesį, tik įdomus. Kitą mėnesį atsitiko gruodžio mėnesį, ir, būdamas puolėjų mylėtoju, aš atėjau su savo stiliaus iššūkiu pavadinimu: Sveikata. Tada aš tai padariau. Visą mėnesį buvau suknelės kasdien, niekada nesiruošiu tai padaryti.

VIDEO: “Celebs We Kind of Wish” bus paleisti į politinį biurą

 

Tačiau kitais metais kai kurios mano merginos sakė, kad nori tai padaryti su manimi. Taigi aš padariau dar kartą, manydamas, kad jie taip pat nuobodu ar humoruos mane. Kitais metais, 2011 m., Merginos merginos norėjo prisijungti. Tuo metu supratau, kad žmonėms patiko, kad “Dressember” nepažino manęs, ir aš pradėjau svajoti apie tai, kas dar gali būti.

Man buvo paprastas pasirinkimas suderinti Dressember su prekyba žmonėmis ir, ištyrus, nusprendžiau bendradarbiauti su tarptautine teisingumo misija (IJM), pasaulyje pirmaujanti organizacija, atsakinga už kovą su prekyba žmonėmis, už jų įsipareigojimą gelbėti ir atstatyti smurtinio priespaudos aukas . Aš kreipėsi į IJM, ir, mano nustebęs, jie atsakė, kad jie myliu tai ir padėtų skatinti “Dressember”.

2013 m., Mūsų pirmieji lėšų surinkimo metai, aš nustatiau, kas jaučiamas buvo ambicingas tikslas: 25 000 USD. Mes pasiekėme tą trečią kampanijos dieną ir nusprendėme surinkti daugiau nei 165 000 dolerių. Praėjusieji metai buvo mūsų ketvirtieji kampanijos metai, ir mes surinkome 1,5 milijono dolerių, kad būtų galima finansuoti 238 gelbėjimo operacijas.

Nuo 2013 m. Daug dalykų pasikeitėme – pridėjome du grantų partnerius ir formalizavome savo dotacijų teikimo procesą – tačiau tuo pačiu metu ir daug nepasikeitė: “Visų dalykų, kuriuos darome” Bearember “, esmė yra tikėjimas, kad kiekvienas gyvenimas yra vertingas ir kad niekam neturėtų būti apiplėšta jų neatskiriama teisė į laisvą ir gyvybingą gyvenimą.

SUSIJĘS: Doutzenas Kroesas ir “Tiffany & Co.” sujungė šią nuostabią priežastį

Aš noriu kasmet aplankyti vieną iš mūsų partnerių biurų šioje srityje. Prieš porą metų lankiausi IJM biure Dominikos Respublikoje. Santo Domingas IJM daugiausia dėmesio skiria prekybos vaikais seksais atvejais. Aš niekada nepamiršiu susitikti su Mariumi *, kurio istorija vis tiek trapia mane. Mariam mama negalėjo rūpintis ja, todėl per metus Mariam buvo perduotas tarp šeimos narių. Kai ji buvo 14 metų, motina nusprendė, kad nori, kad ji atgal, ir Mariam tikisi, kad ji galų gale turės gyvenimą ir santykius su savo mama, kurią ji trokšta daugelį metų. Netrukus po to, kai jie persikėlė kartu, Mariam mama pardavė ją prekiautojui.

Kai IJM rado Mariamą, ji dirbo Santo Domingo gatvėse. Ji buvo 15 metų ir 5 mėnesius nėščia. “IJM” vadovavo tyrimui, kuriuo siekiama apginti “Mariam” ir atstovauti ją teisme. Kai susitiko su Mariam, ji buvo 17 metų ir spinduliuoja viltį. Vietoj to, kad pasireikšdavo pasipiktinimas savo motinos išdavystės ir išnaudojimo traumos, ji atrodė įžeidžiausiai džiaugsminga. Supratau, kad dėl savo partnerio IJM darbo Mariam istorija neatsižvelgia į jos piktnaudžiavimą; Dėl jos gelbėjimo ir atkūrimo proceso, jos istorija tęsiasi ir lenkia atpirkimo link.

Vienas iš dalykų, kuriuos aš daug myliu apie “Dressember”, yra tai, kad tai yra galimybė švęsti mados įdomumą ir laisvę, tuo pačiu vartojant ją kaip kitų žmonių laisvės įrankį. Tai taip pat primena, kad kiekvienas mūsų pasirinkimas, kurį mes nupirkime, tai, ką mes dėvime, tai, ką mes sakome, yra galimybė pasisakyti už kitų orumą.

* Pavadinimas pakeistas dėl maitintojo netekimo apsaugos.