Kaip Victoria’s Secret Models išlieka toks tonuoti? Ši “Paddle Board” įkvėpta treniruotė

Kada nors tiksliai sužinojote, ko reikia norint gauti branduolį kaip “Victoria’s Secret” modelį? Pasirodo, joga su pasukimu. Nepriklausomai nuo to, ar netrukus pabandysite apsilankyti podiumui, pabandykite pasinaudoti savo jogos praktika iš studijos ir Indo joga tarybos, kad atliktumėte pusiausvyrą treniruotę, kuri imituoja patirtį, susijusią su atsitiktine mentele. Alessandra Ambrosio yra gerbėjas, o lenta buvo netgi rodoma “Victoria’s Secret” pavasario kataloge. Čia yra pagrindiniai veiksmai, kuriais vadovaujamės, patikėkite mus, rezultatai yra “Instagram” verti.

Core Wake-Up
Jei kojos yra pleiskanos, keliai sulenkti ir šlaunys šiek tiek į priekį, subalansuokite Indo joga tarybą, nesukdami į abi puses. Laikykite lentą centre ant rokerių vieną ar tris minutes arba kol kojos pradės degti. Pasitraukite ir pakartokite tris ar penkis kartus.

SUSIJĘS: Parduok treniruotes, kurios įkvėpė Bado žaidimai Kostiumai

Indo Push-Ups
Padėkite abiem rankomis po savo pečiais Indo joga valdoje, grįžkite į lentos padėtį. Su ginklais tiesiai, centruokite “Indo” jogos valdybą ir palaikykite pusiausvyrą. (Patarimas: vengiama laikyti lentos puses, kad nesugadintumėte pirštų, jei atsikeliate į vieną ar kitą pusę.) Sulenkite alkūnės ir nuleiskite krūtinę, kol ji taps jūsų alkūnės kryptimi. Naudodamiesi tricepsais ir kai kuriais savo krūtinės raumenimis, paspauskite viršutinę kūno dalį iki pradinės padėties ir išspauskite krūtinę. Įkvėpkite, kai paspaudžiate į pradinę plokštės padėtį.

Šlaunų kelnaitės, nukreiptos žemyn
Pradėkite ant rankų ir kelio. Išsišakojus, pakoję pirštus, pakelkite kelius nuo grindų. Pasiekkite savo dubenį link lubų, tada atsistokite kaulus link sienos už jus. Švelniai pradėkite ištiesinti kojas, bet neužstumkite kelio. Padarykite savo kūną “V.” formos žingsniu. Abu pėdos kartu. Tada, kai rankos ir kojos tiesios, įkvėpkite ir pakelkite dešinę koją tiesiai atgal ir aukštyn, aukštoje ore. Ištieskite dešinę koją ir pasukite atgal per savo kulną. Sumažink savo dešinę koją atgal ir užpakalinėje pusėje, laikydami pirštus link grindų ir šlaunų. Pakelkite koją taip aukštai, kiek galite, neleiskite skrandžiui ir šonkauliams pasistūmėti. Išsiplėtus, nuleiskite pirštus atgal į grindis. Pakartokite 5 kartus, tada pereikite prie kitos pusės.

Nuolatinė joga “Lunge” (karys 1)
Pradėk į šoną, nukreiptą žemyn. Įkvėpti ir išplėsti savo dešinę koją aukštai. Kai iškvėpstate, pakelkite dešinę koją aukštyn žemyn. Pasukite kairįjį kulniuką į plokščią pusę, kad kairieji pirštai šiek tiek nukreiptų į priekį ir įkvėptų rankas ir krūtinę. Pasukite rankas į lubas, kai jūsų pinky pirštai sukasi link vienas kito. Tai leis jūsų pečių atpalaiduoti nugarą. Išlaikykite gilų 90 laipsnių kampą dešinėje kojoje. Čia užsiima jūsų apatiniai širdies raumenys, kurie turėtų leisti aptikti ilgį žemoje stuburo dalyje. Dirbk su kojomis savo klubus link kambario priekio, nuleidžiant kairiosios kojos peilio kraštą į kilimėlį.

SUSIJUSIOS: Kodėl vaikščiojimas 45 minutes gali sugadinti tavo kūną galvoti, kad jaunesni

Šokėjos pora
Sėdėti Indo joga valdybos centre, perkelkite svorį į vieną koją ir suraskite pusiausvyrą, kai pradėsite nukreipti priešingą kelio į krūtinę. Raskite savo centrą ir pusiausvyrą, stovintį vienoje kojoje abiem rankomis laikydamasis pakelto kojos niežulio. Įkvėpti ir judėti tą pačią ranką kaip koją pakelti į kairę kulkšnies išorę. Pradėk nuo šaknies atsigulti, lėtai judėti. Kelkite kelius taip, kad jie atitiktų klubo sąnarius. Laikyk ir kviesk. Įkvėpti ir išplėsti priešingos šoninės kūno ranką tiesiai iš peties, link dangaus. Laikykitės čia kelis kvėpavimus. Laikydami pozą, kvėpkite į įkvėpimo plotą ir atsipalaiduokite iškvėpimu, sukurdami vienodą ir priešingą ruožą į priekį per ranką ir atgal per koją. Lėtai keiskite žingsnius ir pakeiskite kojas.

Aukštyn plokštės kelia
Pradėkite nuo Indo Jogos lentos sėdėjimo su kojomis, išplėtotomis priešais save, o rankos pasodintos užpakalinėmis rankomis, taigi pirštų galiukai nukreipiami į tą pačią kryptį (priešais pirštus). Laikykite rankas pečių atstumu vienas nuo kito. Išoriškai pasukite viršutines rankas ir lėtai pradėkite nuspausti į rankas. Įkvėpus, tvirtai nuspauskite rankas ir kojas ir pakelkite klubus link lubų. Palaikykite krūtinės kėlimą ir stuburą tiesia linija. Stenkitės nuspausti pėdų pėdas į grindis, išlaikydami kojas tiesus ir tvirtus. Laikykite iki 30 sekundžių. Norėdami išlaisvinti, lėtai nusileiskite klubus Indo lentoje.

Bridge Pose
Pradėkite gulėti ant nugaros, sulenkti kelius ir pastatyti savo kojas lygiai ant grindų, hip-plotis. Padėkite rankas prie savo kūno, palmių žemyn. Paspauskite savo kojas į lentą ir suraskite pusiausvyros centrą. Įkvėpkite ir pakelkite klubus aukštyn, nulupkite stubutę nuo pakloto. Įtraukite savo kojas ir užpakalis, kad pakeltumėte savo klubus tiek, kiek galite. Laikykis penkių kvėpavimų. Atleiskite, iškvėpkite ir lėtai stumkite stuburą į Indo joga valdybą.

SUSIJĘS: Žiūrėkite, kaip Shakira tonizuoja savo vaiko kūną