Kaip valdyti letenes žiemą

Tai žiemos vidurys ir viskas, ko nori padaryti, yra ant šilto patogios poros norvelių ir pradėti dieną. Sprendimas? Čia yra trys būdai nešioti tvarsčius, nežiūrint į tai, kad esate kelyje į treniruoklių salę. Parduok mūsų pasirinkimus žemiau.

Šie “Athleta” antkakliai puikiai tinka žiemos dienai vaikščioti ir išlaikyti šaltą vėją. Suderinus savo antblauzdinius su džemperine tunika, jie atrodo nesvarbūs. Šį apšvietimą palieskite savo spalvos pop spalvą, o moteriai reikia eiti. Patogių patogių sportinių šokių poros su švaria forma gali pridėti greitą gatvių stiliaus židinį, o nerūdijančio plieno vandens butelis gali laikyti karštą kavą ar ledą šaltu vandeniu.

Kaip To Wear Leggings
Mandagumas

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę nuo viršaus): Topshop tunic, $ 48, topshop.com; Pagal “Armour” pirštines, 25 $, underarmour.com, “Coach classic duffle”, 398 $, coach.com, “Athleta leggings”, 74 USD, athleta.gap.com; Uniqlo žemyn striukė, 69,90 $, uniqlo.com; S’well vandens butelis, 35 $, swellbottle.com; BLK Pine Workshop beanie, $ 28, shop.blkpineworkshop.com; Nike sportiniai bateliai, $ 130, store.nike.com.

SUSIJĘS: “Chic & amp”, “Warm Winter Coats”

Šios žiemos metu pakeiskite savo kasdienius juodus megztinius su šiais pliušais, juodais plaktukais išvyniotų krevetes, kad šiltų šalčiausiomis dienomis. Švelnus baltas medvilnės viršus yra būtinas visoms jūsų sluoksniavimo reikmėms. “Chelsea” batai yra puikus patogus slydimas, taip pat yra svarbi jūsų žiemos spinta. Oda kuprinė gali eiti iš biuro iki pietų dienos.

Kaip To Wear Leggings
Mandagumas

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę nuo viršaus): Baltos spalvos mygtukas žemyn, 168 dol., Equipmentfr.com; Kate Spade emalio bangle, $ 32, katespade.com; “Madewell” odinės kuprinės, $ 228, madewell.com; Pliušas vilnos antblauzdinės, $ 75, shopbop.com; “Rag & amp”, “Bone Chelsea” batai, 595 USD, shop.nordstrom.com; Vince dryžuotas megztinis, 365 dol., Vince.com.

Papuoškite tipišką kojinių išvaizdą su veganų odiniais manikiūniais ir ryškia kašmyro gatvės kauke. Išimkite savo odines rankšluostes, pridedant šį “boucle” juodą ir baltą striukę. Šios nakties išvaizdos pritraukia ausų švarkus ir sumaišomas ir sulankstomas žiedus.

Kaip To Wear Leggings
Mandagumas

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę nuo viršaus): Zara striukė, 149 USD, zara.com; JCrew apatinis trikotažas, $ 278; jcrew.com; BlankNYC odiniai manikiūrai, $ 98, blanknyc.com; Stuart Weitzman serbentų užkandžių siurbliai, $ 375, neimanmarcus.com; Upės salos dirbtinė kailio sankaba, 56,85 $, us.asos.com; Bauble striukės auskarai, $ 28, baublebar.com; “Catbird” stacking žiedai, $ 48, catbirdnyc.com.

SUSIJĘS: žiemos sluoksniai