Kaip vaškuoti jūsų viršutinį lūpą: viską, ką reikia žinoti

Tiek daug svarstymų, kai galvoju apie veido plaukus. Jei pastebėsite pastebimą persikų puvinį ar ne taip mielą šešėlį, nei jūs žinote, kad šis ne taip malonus vaško gydymas turi tendenciją palikti sunkius mažus spuogus, dirginimą ir kartais net šaltus opos. Su vašku, siūlančiu išlaikyti savo “moteriškos ūsus” (neatsitiktinai – tai visiškai normalu!) Kas 3-4 savaites, mes sukūrėme galutinį lūpų vaškavimo vadovą, kuris užtikrina, kad paliksite saloną minkšta ir šilkine sklandiška viršutine lūpa kiekvieną kartą. Slinkite žemyn, kad tiksliai pamatytumėte, kaip tai padaryti. 

Naudokite vaško valikliu ir aliejumi
Norint užtikrinti sėkmingą vašką be pėdsakų ar infekcijos, labai svarbu išvalyti odą. Paprašykite vaško, prieš pradėdami pašalinti plaukus karštu vašku, prieš pradėdami naudoti vaško valiklį ir aliejų tiesiai ant odos. Mums patinka “Clean + Easy Cleanse” prieš vašką valanti priemonė ($ 14; sleekhair.com), kuri efektyviai išvalo visas odos pėdsakus, aliejų, prakaitą ar bakterijas. Kai oda yra švari, tepkite aliejų ir toliau paruošti odą. Pasirinkite “GiGi Pre Epilation Oil” ($ 8; sleekhair.com), lengvą formulę, apsaugančią odą ir užtikrinančią, kad karštas vaškas tvirtai prisilietų prie plaukų ir išvengtų pažeistų jautrių odos lūpų.. 

Naudokite kūdikių miltelius prieš vaškavimą
Kadangi jūsų viršutinė lūpa yra riebios vietos, pridėjus kūdikių miltelių palietimą, taip pat galima sumažinti pavojų po vaško pūslių ir dirginimą. Kūdikių milteliai dirba, kad įsisavintų drėgmę arba prakaitą, o tai savo ruožtu padeda suvokti sunkiausius plaukus. 

Taikyti tepimo alkoholį po vaško
Kai jūsų lūpų vaškas bus baigtas, paprašykite vaško, kad ši vietovė būtų purvinanti alkoholį. Alkolo rūgštis padeda uždaryti atviras poras, todėl sumažėja rizika, kad po vaško išsiveržs. 

SUSIJĘS: Ar moterys turėtų blaužti veido veidą? “Debunking” mitai “Great Facial Hair Debate”

Prisiminti, ką jūs padedate ant odos po vaško
Bandant paslėpti faktą, kad ką tik sukūrėte vašką, gali būti sudėtingas feat. Norėdami paslėpti bet kokį paraudimą ar pastebimą dirginimą, išbandykite alavijo ir vitamino E įdegio raminančią formulę. Mes mėgstame Europos vaško centro raminamąjį kremą (17 JAV dolerių; waxcenter.com) ir “GiGi Skin Calming Lotion” (10 dolerių; sleekhair.com), kuris yra dvigubai drėkinantis. Jei atsiras skaudus šaltas skausmas po vaško, naudokite natūralų antiseptiką, pavyzdžiui, “The Body Shop” arbatmedžio aliejų (10 USD; ulta.com) arba pabandykite A + D tepalą ($ 11; drugstore.com) arba Cortizvienas Kremas ($ 7; target.com), kad padėtų išgydyti bet kokį dirginimą ar uždegimą.  

Išbandykite lūpų vaškavimo alternatyvą
Jei vaškavimas nėra tavo dalykas, nesijaudink! Čia yra daug kitų plaukų šalinimo būdų. Išbandykite depiliacinį kremą, pavyzdžiui, “Nair Precision Kit” Maroko argano aliejaus veidui ir viršutinei lūpose (6 USD, amazon.com)., kuri yra namuose plaukų šalinimo parinktis su ilgalaikiais rezultatais. Kad galėtumėte išlaikyti nuolatinį ir neskausmingą poveikį, naudokite profesionalią lazerio pašalinimo parinktį. Jūs netgi galite balinti savo lūpų plaukus, kad jie nebūtų tamsūs ir akivaizdūs. 

SUSIJĘS: Lazerinis išjungimas Mano ūsai buvo verta kas penio