Kaip tapti sėkmingu dalyviu bakalauro laipsnyje, pasak senojo bachelorette Jojo Fletcher

Kiekvienais metais milijonai žiūrovų prisitaiko Bakalauro laipsnis ir Bachelorette TV laidos, žiūrėdamos su kvėpavimu, norėdami pamatyti, kas gauna rožių ir kas siunčiama įpakavimui. Po daugybės sezonų natūralu, kad kai kurie ištikimi žiūrovai gali stebėtis, kaip jie gali įveikti veiksmus iš pirmų rankų, ir kas geriau juos vadovauti negu Bakalauras bėgikas aukštyn-Bachelorette, Jojo Fletcher?

InStyle pateko į Fletcher įvykį, kuris pagerbė NFL naują drabužių rinkinį, skirtą gerbėjams, kuris siūlo atnaujintą žaidimo dienos fandomą. Kaip “diehard” Texas futbolo gerbėjas, “Fletcher” išdidžiai ištiesė stilingą “Houston Texans” įrangą, o kartu su savo sužadėtiniu Jordanu Rodgersiu sakydamas, kaip gyvena kaip parodė, kaip jos mama reagavo į televiziją, jos patarimą būsimiems varžybininkams ir jos žudikas pažintys patarimai.

Skaitykite “InStyle” pokalbį su Fletcher žemiau ir patikrinkite savo naują NFL pavarą nuotraukose, kol esate (ar perkate kai kurias savo čia). 

“InStyle”: kaip praėjo gyvenimas nuo tada, kai jūs ir Jordanas įsitraukė Bachelorette?

Jojo Fletcher: Gyvenimas yra toks geras! Jordanas dabar yra visiškai futbolo režimas (kaip sporto komentatorius SEC), taigi kiekvienas televizorius mūsų namuose yra futbolo.

Aš ką tik baigiau prabangyti namus, todėl praleido didžiąją savo laiko dalį. Prieš pasirodymą buvau nekilnojamojo turto vystymo srityje, o po šou pabaigos man trūko laiko grįžti į jį. Aš ką tik nusipirkau kitą namą, todėl aš pradedu tą kitą savaitę. Tai labai smagu, bet daug darbo. “HGTV” matote apverstą namą prieš ir po, bet vidurio dalis nėra iš tikrųjų parodyta. Tai daug darbo, ir aš stengiuosi tai padaryti daug save taupyti.

Jojo NFL Apparel - Embed 1
Mandagumas

IS: Yra kažkas tokio patrauklumo, kaip žiūrėti tuos HGTV anksčiau ir vėliau, net žinant, kad yra daugiau darbo, kuris į jį patenka. Ar manote, kad kada nors turėsite HGTV šou?

JF: [juokiasi] Oi nežinau! Nepriklausomai nuo to, tai yra kažkas, ko man patinka daryti, o jei žmonės nori matyti tai dabar, jie gali sekti mano Instagram. Bet taip, tai malonu matyti prieš ir po. Geriausias dalykas yra pamatyti, kas buvo anksčiau, ir pasiekti paskutinę savaitę. Tai neįtikėtina.

IS: Ar Jordanija padeda pasivaikščioti?

JF: O mano Dievas, Jordanija myli tokio tipo daiktus, bet jis niekada dar to nepadarė, todėl jis atvyks ir atliks demo su manimi. Jis mėgsta nulaužti sienas, išardyti tualetą, o tada, kai jis patenka į neryškius smulkius daiktus, jis panašus į: “Aš einu sėdėti ir leis jums tai spręsti” [juokiasi] Bet jis tikrai mėgsta pasiimti rankas purvinas pradžioje.

IS: Ar gyvenimas visam laikui išsiderėjo tau ir Jordaniui, kai pasirodė pasirodymas? 

JF:  Gyvenimas nusileidžia, gerai, aš nenoriu pasakyti. Mes nusileidžia nuo Bakalauras aukštas, norėčiau pasakyti. Mes tikrai smūgiuojame įprastą. Mes abu darome tai, ko mes tikrai aistringai, ir mes mėgstame ir palaikome vieni kitus. Tai buvo labai įdomu, kad iš tiesų būtų partneris, kad atliktų šiuos dalykus. Aš taip didžiuojuosi juo ir negaliu laukti, kol laimės kai kuriuos iš šių žaidimų, kuriuos jis daro dabar.

IS: Ar yra kokių nors vestuvių atnaujinimų, apie kuriuos turėtume žinoti?

JF: Dar nėra, nėra nustatytos vestuvių datos. Mes dabar labai patenkinti mūsų situacija. Nesijaudinkite su mumis, ir mes esame tokie pat įsipareigoję kaip ir anksčiau. Tai vienas iš tų dalykų, kai, kai laikas yra teisingas, mes tai spręstume, tačiau mes nesijaučiame spaudimo jį skubėti. Taigi dar ne, bet tikiuosi, kad netrukus!

Jojo NFL Apparel - Embed 2
Mandagumas

IS: Jūs jau minėjote, kad esate gerbėjas Bakalauro laipsnis prieš tai esate ant jo. Ar turėtumėte patarimų gerbėjams, kurie galvoja apie parodymų demonstravimą kaip tu?

JF: Visiškai! Kiekvienas, kuris visada klausia manęs: “Ar pasirodymas yra tikras, ar turėčiau tai padaryti?”, Atsakymas yra “taip”. Tai TV laidos, bet dienos pabaigoje tai labai tikra. Jūsų jausmai yra tikri, o tai, ką jūs darote, yra tikri, ir niekas jums nesakys, ką daryti, kam kas pasirinkti. Tai buvo vienas didžiausių dalykų, kuriuos kada nors padariau savo gyvenime, ir aš esu amžinai dėkingas, kad turėjęs šią patirtį.

Kiekvienas, kuris nori būti šou, turėtų tai padaryti. Aš taikiau įprastą būdą. Aš nuėjau į liejimą, sėdėjau kambarį su daugybe mergaičių, ir tai buvo vienas iš tų dalykų, kur jūs ką tik turėjote apsistoti ten. Manau, kad pats baisiausias dalykas yra išleisti save ir pasakoti ne, bet jei nesistengsite, jūs visada turėsite ne. Tikrai pabandykite, jei jus domina.

IS: Ar viskas, ko norėtumėte, būtų žinojęs prieš visą procesą?

JF: Manau, kad ne visada rūpinasi, ar neatsitiko ir kas nutiks, padėjo. Aš tikrai neprašiau daug patarimų. Aš buvau tiesiog ten nuėjęs ir pats, ir tai padėjo man mėgautis procesais ir patirtimi. Tačiau norėčiau pasiruošti, kad negausite daug miego. Tu labai nesigilink.

IS: kokie geriausi patarimai dėl pažintys? 

JF: Mažiausiai pasakyti, kad pastaruosius dvejus metus buvau labai keista. Manau, kad pažinčių metu pasitikėjimas yra labai svarbus. Žinant, kad jums ko nors nereikia, bet kad jūs nori kažkas, turintis pasitikėjimą, ir leisti tai išsipildyti yra raktas.

Aš buvau mergina, kuri buvo tokia: “O man reikia, kad vaikinas būtų laimingas”, arba “Man reikia būti santykiuose, nes visi mano draugai yra santykiuose”, bet jūs negalite skubėti šių dalykų. Tai įvyks natūraliai.

IS: Kaip jūs išmokote pasitikėti tuo?

Mokymasis, kad šis pasitikėjimas yra sunkiau, nei žmonės galvoja, ir tik jums įtikinti save. Tai psichinis dalykas. Tai mokymasis mylėti, kas esi, ir jo nuosavybė. Manau, kad pažintys yra tokios kietos, nes viskas, “ar aš jį tekstu?” Ar aš laukiu poros dienų, kad galėčiau atsikratyti? Aš nekenčiu viso to žaidimo. Mano nuomonė yra ne atrodo beviltiška, bet dienos pabaigoje, jei norite pasikalbėti su kitu asmeniu, gerai, kad būtumėte pirmasis žmogus, kuris pasiekė. Siųskite tekstą ir pasakykite, kas vyksta, pakankamai įsitikinę, kad tai padarytumėte. Visa tai grįžta prie tokio pasitikėjimo.

VIDEO: “Bakalauras:” Arie Luyendyk Jr bus 22-ojo sezono lyderis

 

IS: naudojant socialinę žiniasklaidą, žmonėms taip lengva tiksliai žinoti įžymybes. Kaip išlaikyti savo pasitikėjimą kaip kažkas visuomenei akis? 

JF: Žmonės, kurie atvyksta iš šou, žino, mes turime tokią ištikimą požiūrį ir jie taip palaiko. Tai daro mano dieną, kai kažkas ateina pas mane ir mane apkabina, nes jie jaučia, kad jie mane pažįsta, man tai patinka. Taigi, jūs ką tik turite prisiminti, kad neigiami dalykai vyksta, bet ne prakaitu.

IS: Ar jūs pritaikėte, kad turėtumėte gerbėjų dabar?

JF: Tai visiškai kitokia, bet tai smagu. Kai susipažįsta su žmonėmis, kurie tikrai malonu susitikti su manimi, aš tiesiog sėdžiu ten ir įdomu, kodėl kartais. Aš taip garbanotas, bet aš nežinau, tai kitoks. Man tai patinka, manau, tai labai malonu.

IS: Ką jūsų šeima galvoja apie tai?

JF: Žinai, nemanau, kad jie turėjo daugybę sąveikos, kur žmonės juos bombarduoja, bet manau, kad tai buvo koregavimas. Pradžioje žmonės suprato mano mamą ir manė, kad ji buvo alkoholikė, nes ji buvo žiūrima į vyno butelį, ir aš kaip mama, žmonės, kurie sako ką nors neigiamą, tiesiog juokuosi ir savuoju, arba daro pokštas apie tai. Taigi, jie pakoregavo, bet manau, kad jie truputį pasibaigė [dėmesio centre].

Šis pokalbis buvo redaguojamas ir sutrumpintas.