Kaip tai įmanoma Lilly Pulitzer “JUST” pradėjo maudymosi kostiumėlį?

Lilly Pulitzer Swim - Lead
Mandagumas

Alexis Bennett

2018 m. Vasario 15 d., 12:45 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kaip įmanoma, kad “Lilly Pulitzer” maudymosi kostiumai niekada nebuvo? Prekinis ženklas yra as vasaros mėgstamiausių spalvingų rompų ir žaismingų suknelių atpažįstamų, drąsių spaudinių epitome. Tas faktas, kad “Lilly” kultas neprašė bikini “Crash the Bash” arba “Shady Lady” vienetinis, atvirai sutampa.

Laimei, nors vasario 15 d. Lilly Pulitzer oficialiai išleido savo pirštines kolekciją. Apsvarstykite tai vėlyvojo Valentino dienos pasirodymą, kuris buvo vertas palaukti.

Kolekcija yra būtent tai, ko tikėjotės: abstrakčių palmių atspaudų pavidalo vienkiemių ir bikinių mišinys. Dirbiniai yra su išimamomis puodelėmis ir reguliuojamais dirželiais, todėl galite puikiai tinka. Ir dar geriau, kainos nėra beprotiškos. Galite patraukti bikinio viršaus iki 68 dolerių arba vieną spalvotą vienetą už 148 dolerius.

VIDEO: “Mes niekada nepagalvinsime” Lilly Pulitzer “” Epic Target Collab “

Pažiūrėkite Lilly Pulitzer maudymosi kostiumėlio liniją žemiau ir eikite į svetainę, norėdami pamatyti daugiau.