Kaip saugiai pašalinti išaugusias nagus – ir užkirsti kelią jų grįžimui

Ah, įaugę nagai – galbūt labiausiai skausminga (ir negražus) mūsų meilės santykio su stiletos pasekmė. Kaip tiksliai mes atsikratyti šių bjaurių mažų vaikinų be visiškai kenkia mūsų nagai, ir, lygiai taip pat svarbu, kaip mes užkirsti kelią jiems vėl pasiklysti mus? Podiatras Hillary Brenner D.P.M pasiūlė savo geriausią pro patarimą, kaip tai padaryti.

Kodėl mes juos įvedame pirmiausia?
Išaugę nagai paprastai įtakoja tik didelį pirštą, todėl dažnai kaltinama batų tinka. Kai pora yra pernelyg trumpas (arba nukreiptas) pėdos suspaudimas, vaikščiojant, galite nulenkti nagų kraštą į odą. “Trintis tarp žemės ir kojų piršto sukelia spaudimą nagai, dėl ko jis gali būti įstrigęs”, – teigia Brenneris. Stiliuje. Jūsų kojų tipas yra dar vienas veiksnys: “Jei turite plokščią pėdą, arka žlugs ir didelis pirštas nukentės žemę daugiau”.

Kaip išgydyti išaugę toenilą
Sekite žemiau pateiktomis strategijomis, kad galėtumėte rūpintis savo įpročiais. Tačiau Brenneris įspėja, “jei po dviejų ar trijų dienų nėra jokių gijimo požymių, laikas pasimatauti su gydytoju”.

1 žingsnis: mirkymas

Išaugo Toe Nails
Mandagumas

Padarykite tokią padėtį kaip tobulą “Netflix” pertraukos pasiteisinimą ir praleisti 20 minučių per parą, kad jūsų kojas būtų švelnus šilto epsom-druskos vonioje. Mums patinka dr. Brennerio “Rx” jauniklio pėdų mirkymas ($ 29; drbrennersrx.com) arba Dr. Teal “Epsom Salt Foot Foot” ($ 4; drugstore.com). Tai atliksime, kad paruoškite pirštines kitą žingsnį.

SUSIJĘS: įaugę plaukai? Štai ką daryti dabar

2. Nuimkite nagą

Išaugo Toe Nails
Mandagumas

Kai tik leidžiate pėdą įsiurbti, pagaliau atėjo momentas, kai tau laukiasi: pašalinimas. Paimkite kūdikio žingsnius, pirmiausia bandydami pašalinti išorinį įvažiavimo krašto kampą, naudodami emery lentą arba įrankį, sukurtą pagal užsakymą, pvz., “Tweezerman’s Ingrown Toenail File” ($ 14; tweezerman.com). Jei to nepakanka, Brenneras siūlo “labai švelniai iškirpti šiek tiek krašto tiesiog ant nagų kampo “, naudojant sterilizuotą tiesios spalvos kirpimo mašiną, tokią kaip Sally Hansen Ingrown Be Gone ($ 14; target.com) arba Tweezerman versija ($ 3; sallybeauty.com).

3. Apsaugokite žaizdą

Išaugo Toe Nails
Mandagumas

Po to, kai įaugusi pirštinė yra užpilama arba nukirsta atgal, užlašinkite Neosporin Pain Relief antibiotikų kremą (7 dol., Drugstore.com) ir tvarsčią, kad sumažėtų skausmas ir išvengtumėte tolesnės infekcijos. Kitas triukas: slydimas ant talpyklos atskyrimo priemonės, tokios kaip “Pedifix” vamzdiniai tamponiniai tvarsčiai ($ 5; walmart.com) arba Dr Scholl’s Ingrown Toenail Relief ($ 9; walmart.com).

4. Išaugusi pirštų prevencija

Išaugo Toe Nails
Mandagumas

Pirmasis žingsnis siekiant užkirsti kelią kitam įaugusiam nagus? Dėvėkite batus, kurie tinka tinkamai. “Brenner” taip pat rekomenduoja reguliariai naudoti sunkų drėkinamą kremą, kad būtų lengviau laikyti nagus minkšta ir mažiau tikėtina, kad jos nugręžtų į kojų pirštų odą. Išbandykite Shea turtingą Gold Bond Ultimate minkština kojos kremą ($ 7; target.com). Jei pasikartojimai tampa reguliarūs, Brenner rekomenduoja bandyti ortozines batų įdėklus, kad ištaisytų vaikščiojimo būdą. Žiūrėkite podiatrist tinkamam fitnesui arba slyskite porą “Superfeet Insoles” ($ 50; superfeet.com) į savo mėgstamiausius batus..

FOTO: Lengvas būdas gauti kokybišką pedikiūrą namuose

Susijęs vaizdo įrašas: kodėl tai Stiliuje Redaktorius yra apsėstas su Smith ir Cult Nagų lenkų