Kaip rėmas džinsas daro džinsus tiesiai glamorous

“The Mercer” viešbučio “SoHo”, “Jens Grede” ir “Erik Tortensson”, esančios įprastoje vietoje, atrodo patraukliai. Tikslus jų dirbtinių dėvėtų džinsų tvirtumas, “Grede” plonas “T-shit” ir “Tortensson” pilkojo kamerinio marškinėlių marškiniai pažymėti juos mados savininkais, akivaizdžiai sėkmingi, atsižvelgiant į tai, kad jie dėvi “Patek Philippe” laikrodžius.

Greitai draugai, susipažinę prieš beveik dvidešimt metų, įsilaužę į Londono leidybinę sritį, abu švedai nusprendė kurti keletą kalbų apie praėjusio dešimtmečio mados pastangas (jie atnešė Justin Bieber į Calvin Klein, padėjo H & M pristatyti jo COS koncepcija ir pradėjo vyrų svetainę p. Porterį). Jie taip pat pradėjo du žurnalus, skirtus “Beau Monde”, ir savo pėdsakai sukūrė savo džinsinį etiketę “Frame”. Jų verslas yra viliojimas, o jų dizainai yra katė už obsesinį fanų klubą, kuriame beveik kiekvienas sėkmingas modelis šiandien yra: Karlie Klossas, Lara Stone ir pėdsakų veteranė Sasha Pivovarova, kurie pasirodo šaudyti į šį kūrinį, tarp jų.

Stiliuje November Frame 1
Chris Collas / “Serlin Associates”

Pamąstymas yra paprastas. “Erikas ir aš myliu gražus dalykus”, – sako Grede. “Mes nesudarome dalykų, kurie nėra glostantys”.

“Taip, – priduria Torstenssonas, – šiame sektoriuje yra labai garsus žmogus, kuris visada klausia:” Kada ketinate daryti kažką neigiamo? ” Bet išvaizda yra tai, kas mums patinka. Mums patinka gražios moterys, vyrai ir aplinka, nesvarbu, kokie jie būtų. “

“Jei turite privilegiją dirbti su neįtikėtinai gerais žmonėmis, kodėl ne?” klausia Grede. “Tai panašu į” keptuvę “. Kodėl? Tai skanu.”

Stiliuje November Frame 2
Chris Collas / “Serlin Associates”

Anksčiau tą rytą Grede buvo apmąstyti šį dalyką, kai jis nuvyko į viešbutį iš netoliese esančios “Equinox” sporto salės “Prince Street” – vietos, kurioje populiarėja gražūs žmonės. “SoHo yra Niujorko teatras,” sako Grede. “Tai suteikia jums viską, ką žada filmuose”. Grede ir Torstenssono parduotuvė, kurią jie atidarė šią vasarą 51 Greene gatvėje, tapo jų scenos, ryškios baltos dėžutės su milžinišku, kruopščiai ištemptu akmeniu stalu ir šviesos dėžėmis, kuriose yra nauji Bruce’o Weberio modeliai su džinsais, apvynioti aplink jų galvas.

VIDEO: 3-Stylin “: trys būdai džinsinio striukės

“Istoriškai mūsų darbas buvo tai, kad kiti žinomi žmonės, niekada nepasikartotų”, – sako Torstenssonas. Po kelerių metų dirba Tapetai žurnalas kaip vaikai, jie sudarė “Saturday Group”, kūrybinę įmonę, į kurią įtraukta rinkodaros agentūra (vadinama trečiadienį, dabar Omnicom grupės dalis) ir jų pačių žurnalai, Man apie miestą ir Industrie. Kaip redaktoriai ir admen, o kartais ir kaip fotografai, jie veikė daugiausia už scenų.

Stiliuje November Frame 3
Chris Collas / “Serlin Associates”

“Mes turėjome puikų išsilavinimą, dirbantį kai kuriuose iš geriausių pasaulyje prekių ženklų”. Sako Torstenssonas. 1 pamoka: “Jei bandysite padaryti kažką kieto, tai neveikia. Mes bandome pabrėžti nuoseklumą ir aiškumą”.

Pavyzdžiui, “Frame” bendradarbiavimas su genetiškai apdovanotomis medžiagomis, pavyzdžiui, prasidėjo 2013 m. Kartu su “Kloss”, kuris sukūrė džinsus su 40 colių inseam aukštiems moterims patinka sau ir fotografams Inez van Lamsweerde ir Vinoodh Matadin, aromato guru Ben Gorham iš “Byredo” ir “Pivovarova”, kurių įprotis doodlingui ant jos džinsų tapo šio rudens mados raižybos džinsu įkvėpimu. Jo dizaino požiūris visada yra nepretenzingas, net jei į kiekvieną detalę atsiranda daugybė minčių, kad perteiktų tam tikrą vaizdą.

Stiliuje November Frame 4
Chris Collas / “Serlin Associates”

“Rėmas turi Europos kasdienį drabužių estetiką, įsišaknijusią 70-tieji metai Paryžiuje, bet matomą per amerikietišką sportinę aprangą”, – sako Grede, kuri neseniai persikėlė į Los Andželą, kur jo žmona, britų vykdomoji direktorė Emma Grede, sukūrė “dydžio” džinsinio audinio linija su Khloe Kardashian vadinama gera amerikiete. Torstensson gyvena Londone su savo partneriu Natalie Massenet, kuris įkūrė “Net-a-Porter” ir dabar dirba su “Farfetch” ir “British Fashion Council”.

“Mes niekada nebūsime prekės ženklu, kuris pagamina didžiausią kulniuką”, – sako Torstenssonas. “Mūsų klientai galbūt norės, kad iš” Céline “įsigytų rankinės, bet dėvėtų su džinsais ir džinsinio striukės fom Frame. Ką mes darome labai gerai, vaidiname pagrindinį aktorių vaidmenį savo gyvenime.”

Rėmas
Chris Collas / “Serlin Associates”

Ir nors Grede ir Torstensson labai gerai atlieka savo dalis, rėmas nebūtų prasmingas be didesnio vaizdo. Kartą jų svajonė buvo sukurti reklamą Calvin Klein, o kai tai atsitiko, jų svajonė buvo dirbti su Bruce Weber “Frame” kampanijoje, o dabar taip ir nutiko.

“Kai susitiko, mes kalbėjome apie viską, ką norėjome padaryti savo gyvenime”, – sako Grede. “Taigi, ką mes norime padaryti po 18 metų? Mes norime būti Calvin Klein”.

Jei norite daugiau istorijų, pvz., Žr. Lapkričio mėnesio numerį Stiliuje, prieinama kioskose, per “Amazon”, ir dabar galima atsisiųsti skaitmeninį formatą.