Kaip pritaikyti individualius melagingus blakstienos kaip “Pro”

“Beautyblenders” vertos savo svorio klausimas apie atskirus klaidingus blakstienas, ir ji greičiausiai giedos jų pagyrimus kaip neatskiriamą jos komplekto dalį. Kodėl? Kadangi karščiui tiesiog nėra pakankamai, bet visiškai blakstienų juosta būtų bėga už borto. Mes panaudojome garsenį makiažo dailininką Suzy Gersteiną (kuris mėgsta juos panaudoti, kad Elisabeth Mossas mėlynasis peepers tikrai pop), kad būtų lengviau pritaikyti keturis žingsnius.

1. Paruoškite savo blakstienas
Ne, pridedant atskirų blakstienų nereiškia, kad neturėtumėte praleisti savo įprasto įpročio. “Įprastai užsikimškite ir užtepkite vienintelią tušo sluoksnį, kad suklastotų blakstienos būtų geras pagrindas – beveik kaip lentyna – jie gali atsigulti ir laikytis”, – sako Gersteinas.

2. Būkite kantrūs
“Gurkšnokite klijus ant rankos ir suteikiate gerą 30 sekundžių,” – teigia Gersteinas. “Blakstienai taps geriausi, jei leisite klijai gauti šiek tiek lipni”.

3. Padėkite jiems, kaip pro
Paimkite blakstienų grupę pinti peiliu ir pamaišykite pagrindą nedideliu kiekiu klijų. Tada laikykite falsiją tarp savo natūralių blakstienų. “Tai padeda pakelti smaką, pažiūrėkite į veidrodį ir švelniai uždėkite ant dangčio priešingą ranką, kad galėtumėte tvirtai atsigauti”, – sako Gersteinas. “Kartais aš turiu vidutinio ilgio blauzdas prie išorinių kraštų, o trumpesnis – link centro, kad gautų daugiau kačių, migdolų formos efekto.”

4. Sukurkite “sumuštinį”
Dabar atėjo laikas pridėti apdailos elementus. “Taikykite dar vieną tušo sluoksnį, kad sumuštų tikrąsias blakstienas su padirbtais”, – sako Gersteinas. To darydamas ne tik sukuria antspaudą, kuris padeda susieti falsiką su įprastomis blakstienomis, bet ir padeda jas sujungti dar natūralesnėms – bet patobulintas išvaizdą.

NUOTRAUKOS: Stiliuje“Geriausi grožis perka akis”