Kaip princas Williamas ir Kate Middleton moko princas Džordžas apie princesę Dianą

“Granny Diana” turi gražų žiedą, ar ne? 

Princesė Diana niekada neturėjo progos prisiimti monikerio, kol ji buvo gyvas, tačiau princas Williamas ir Kate Middleton įsitikina, kad jų vaikai ją žino kaip tokį. Princo Džordžas, princesė Charlotte ir princas Luisas visi su savo karaliaus tėvais mokosi apie savo vėlyvą senelę, o dabar mes turime intelektualiai ką jie sako.

“Dabar mes turime daugiau nuotraukų apie namą, ir mes apie ją kalbame šiek tiek ir visko”, – sakė “Prince William” praėjusią vasarą “HBO” specialusis Diana: jos gyvenimas ir palikimas, pridurdamas, kad jis ir Kate “nuolat kalba apie Granny Diana”.

“Sunku, nes Catherine neabejotinai nežinojo apie ją, taigi ji tikrai to negalėjo numatyti”, – teigė jis. “Taigi aš [kai] reguliariai įvedžiau Džordžą ar Šarlotę į lovą, pasikalbėk apie ją ir tiesiog bandykite jiems priminti, kad yra dvi močiutės, jų gyvenime buvo dvi močiutės, todėl svarbu žinoti, kas ji buvo ir kad ji egzistavo “.

Georgeas learning about Di embed
Julian Parker

Nepaisant to, kad Diana niekada nebuvo susitiko su Middleton’u, George’u, Charlotte’iu ar Louis’iu, William’as pasakė, kad jis gana gera idėja, kokio požiūrio ji nori imtis senelėje.

“Ji turėtų būti košmaro močiutė, absoliuti košmaras”, – jis juokavo. “Ji mielai mylės vaikus, bet ji bus absurdiška košmaras. Ji nori atvykti ir eiti, greičiausiai atėjo į vonią, sukūrė nuostabų scenos vaizdą, visur burbuliukus, vonią visur ir tada palikdavo “.

SUSIJĘS: įrodymas, kad Meghan Markle ir Kate Middleton yra faktiškai draugai

“Noriu tiek daug laiko ir pastangų su Charlotte ir George, kiek galiu, nes aš suprantu, kad šie ankstyvieji metai ypač svarbūs vaikams ir, matydami, jūs žinote, ką ji padarė už mus”, – padarė išvadą.

Karališki šaltiniai pasakoja Žmonės kad Viljamas prisidės prie šio pažado. 

Kunigaikštystė ir kunigaikštystė Kembridžo, princas Džordžas, princesė Šarlotė ir princas Luisas, po Princo Louiso krikštynos. �� pateikė Matt Holyoak “Clarence House”.

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

“[William] gali daryti viską, ką jis mano esant svarbus šeimos gyvenimui, ir įsitikinti, kad jo vaikai mėgsta, rūpinasi ir linksmina namus, kuriuos mama bando kurti”, – sakė jie.. 

SUSIJĘS: prisiminti Princesės Dianos “Elviso suknelę”? 

Vis dėlto Dianos buvimas vis tiek jaučia giliai šeima, nors ne visi jos asmeniškai žinojo.

“Visais šiais svarbiais momentais trūksta [William’s] motinos, ir tai liūdna”, – sakė šaltinis. “Bet dabar jie kuria savo palikimą”.