Kaip princas Haris tęsia princesės Dianos palikimą kartu su Eltonu Jonu

Princas Haris stengiasi tęsti savo vėlyvosios motinos, princesės Dianos, darbą ir antra žingsnį į priekį laimėjo antra pergalė. 

Harry, kuris neseniai paskelbė antraštes apie kai kurių garsių smokingo dramą su žmona Meghan Markle, bendradarbiauja su Eltonu Jonu, kad pradėtų “MenStar” koaliciją, kuri padės specialistams diagnozuoti ir gydyti ŽIV infekcijas vyrams. Visa tai yra pastangų dalis, padedanti iki galo užbaigti AIDS epidemiją iki 2030 m., Ir tai yra priežastis, dėl kurios Diana stipriai kovojo, netgi susidūrusi su intensyvia analize.

“Įkvėptas didėjantis susirūpinimas dėl naujų ŽIV infekcijų tarp jaunų moterų,” MenStar “koalicija drąsiai sprendžia pagrindinę šios problemos priežastį – žinių apie ŽIV prevenciją tarp sunkiai pasiekiamų jaunų vyrų stoka”, – sakė princas Haris. antroje 2018 m. AIDS konferencijos dieną kalboje.

“Pernelyg daug žmonių visame pasaulyje vis dar ignoruoja žalingą poveikį švietimui ir kitoms bendruomenės paslaugoms, nes nėra prioriteto ŽIV prevencijai ir gydymui”, – sakė jis.. 

Hario įsipareigojimas kovoti su AIDS ir ŽIV yra Dianos šešėlis ir jos pačių propagavimas. Ji kovojo su stigma, susiejančia ligą, apkabindama ŽIV teigiamus vaikus ir besišluodydama AIDS žmones be pirštinių, kuri dabar atrodo nekenksminga, bet tuo metu laikoma skandalinga.

SUSIJĘS: princesė Diana atnešė princui Williamui 13-osios gimtadienio šokoladinį pyragą

Princesė Di embed
Tim Graham

“Jei karaliui būtų leista eiti, pakratyti paciento rankas, kažkas stotelėje ar parduotuvė gali padaryti tą patį”, – sakė “Diana” vizitą sakanti slaugytoja. “Tai tikrai išsilavinę žmonės”.

Ir dabar Harry pakelia žibintą. Dianos palikimas gyvena.