Kaip modelis “Malgosia bela” išėjo iš muzikos studento “Fashion Star”

Modelis “Malgosia Bela” turi naują požiūrį į mados šou: vaizdas iš priekinės eilės. “Tai buvo gražus pokytis,” – sako pėdsakų veteranas, kuris tiesiog visą laiką užsirašė “Paris Fashion Week”. “Tačiau aš negalėjau nepastebėti, kai merginos ant kilimo ir tūpimo tako dėvėjo nemalonius batus. Buvau ten, dariau tai!”

VIDEO: “Kim Kardashian” griežta dietos ir pratybų praktika

Tai galėtų būti “Bela” devizas už bet kokį puikių pasiekimų skaičių. Nuo 1998-ųjų metų, kai ji nusileido stiliaus scenoje, jai buvo didelė paklausa su dideliais žurnalais ir senaisiais prekių ženklais (“Comme des Garçons”, “Louis Vuitton” ir “Oskaras de la Renta” – keliomis), ir vis dar ieško laiko sukurti tarptautinį akcijų santrauką pusė (jos naujausias projektas, režisierius Lucas Guadagnino Italijos siaubo filmo pataisymas Suspirija, planuojama išleisti 2018 m.). Ir nors ji greitai sako, kad dauguma šios profesinės sėkmės atsiranda iš laimingų pertraukų serijos, tokia karjera kaip ir jos nelaimingas atsitikimas du dešimtmečius.

Stiliuje December - Malgosia Bela
Chris Collas / “Serlin Associates”

Kai Bela buvo 20 metų muzikos mokykla Varšuvoje, Lenkija (įdomus faktas: ji vis dar yra sertifikuojama mokyti fortepijoną), į ją kreipėsi vietinio teatro recruiteras. Nors darbas yra prestižinių žaismingų vakarėlių! Nemokami drabužiai! Nepamirškite jauko gyvenimo būdo. “Mano susidomėjimas buvo piktas, kai [recruiter] minėjo Niujorką, nes tai buvo viena vieta, kuria aš niekada negalėjau leisti apsilankyti”. Kitą vasarą Bela palietė “Big Apple”.

Stiliuje December - Malgosia Bela
Chris Collas / “Serlin Associates”

SUSIJĘS: “Net-a-Porter” prezidentas dalijasi savo dabartinėmis (ir amžinai) Obsesijomis

Pirmojo sezono metu greitai pasikeitė šios vietos: pirmieji “Buzzy” pasirodymai, tokie kaip “Balenciaga” ir “Givenchy”, vaidina vaidmenį “Jil Sander” kampanijoje, o taip pat naujos juodos Helmut Lang džinsų drabužių spintos ir Marc Jacobs pavasario / vasaros 1999 metų kolekcijos pavyzdžiai. “Tada jis sumokėjo savo modelius drabužiais, o mes juos visur dėdavome”. Nepaisant to, kad ji gerai gavo debiutą, Bela kovojo su netinkamo sindromo. “Aš jaučiau, kad neturiu vietos ir nekvalifikuotas”, ji prisimena šio sūkurio laikotarpį. “Aš visada laukiau, kol kas suprasčiau, kad aš čia buvo klaidingai”.

Stiliuje December - Malgosia Bela
Chris Collas / “Serlin Associates”

Tačiau dabar ji pasitiki savo patirtimi. “Bendradarbiavimas su tokiais fantastiškais žmonėmis per pastaruosius 20 metų sukūrė mano savigarbą”. Ir Bela yra pasirengusi priimti savo talentus už scenų, kaip didžioji redaktorė Vogue Lenkija. “Ši pozicija leidžia man šiek tiek pasitraukti iš fotoaparato. Aš darau šiek tiek visko – nuo gamybos iki kūrybinės krypties iki rašymo “.

Stiliuje December - Malgosia Bela
Chris Collas / “Serlin Associates”

Susijęs: Gigi Hadid atskleidžia, kaip Zayn Malik nustebino ją savo 2 metų jubiliejui

Ne tai, kad ji visiškai baigta su žvaigždes į ūgliai. Pavyzdžiui, čia pateikiami vaizdai yra puikus pavyzdys labai individualiems projektams, kuriuos ji norėtų priimti. “Aš sukūriau stilių ir mano artimas draugas [fotografas Chrisas Collas] nufotografavo šias nuotraukas iš mano buto Paryžiuje. Tai yra tas, kaip aš norėčiau dirbti dabar, intymūs ir be dramos “.

Stiliuje December - Malgosia Bela
Chris Collas / “Serlin Associates”

Stiliuje December - Malgosia Bela
Chris Collas / “Serlin Associates”

Kuo kitu metu tai vyksta? Jos drabužių spinta. “Mano išvaizda tampa labiau minimalistine ir šiuolaikiška, nes aš senesni”, – sako ji. 40 m. Ji gravituoja į etiketes, tokias kaip “Céline”, kuri įkūnija klasikinį, bet koncepcinį vibraciją, ir pagaliau išmoko mylėti aukštus kulniukus. “Aš visada sportuoju, bet aš pasiekiau šį stebuklingą momentą, kai noriu būti moterimi”.

Stiliuje December - Malgosia Bela
Chris Collas / “Serlin Associates”

Kai baigsime kalbėti šį rytą, Bela eis į Varšuvą, kur neseniai persikėlė po namo Niujorke, Los Andžele ir Paryžiuje. Praėjus kelioms dienoms po to, kai važiuoja labai greitai, ji tikisi “paprastų malonumų”: grojant fortepijonui su jo 13 metų sūnumi Jozefu; Tomaso Manno romanų skaitymas; ir maudytis pusantros valandos kasdien. “Dabar, kai aš gyvenu Lenkijoje, viskas ateina visame ratu. Atrodo, kad aš ten kur turėčiau būti “.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite gruodžio mėnesio numerį Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar.