Kaip Mila Kunis Trolls viceprezidentas Mike Pence kartą per mėnesį

Mila Kunis nepatenkinta dabartine politine aplinka ir rado produktyvią būdą parodyti savo nepasitenkinimą. The Bad Moms Kalėdos žvaigždutė sustojo Conan ketvirtadienį ir kalbėjo apie tai, kaip ji ekspertai protestuoja prieš viceprezidentą Mikeą Pensę.

“Aš nesutiko su kai kuriais daiktais, kuriuos Pensė darė ir bandė daryti, ir priminė, kad pasaulyje yra moterų, galinčių ar nesutikiančių su savo platforma, aš įtraukiau jį į pakartotinio sąrašo sąrašą aukos, kurios jo vardu buvo padarytos planuojamai tėvybai “, – sakė Kunis O’Brienas. “Kiekvieną mėnesį jo biure jis gauna mažą laišką, kuriame sakoma, kad” jūsų vardu buvo padaryta anoniminė auka “.

VIDEO: Mila Kunis dėvi 1,350 odos batai kaip bosas

“Aš ne žiūriu į tai kaip proto. Tai taip pat, aš labai nesutinku, ir tai yra mano mažas būdas tai parodyti. Tai yra taikus protestas, tiksliai “, – sakė ji.

Kunis nėra vienintelis strategijos dalyvis, kuris nuo 2016 m. Rinkimų įgijo traukos jėgą. Praėjusiais metais nuo lapkričio 8 d. Iki lapkričio 22 d. Organizacija surinko daugiau nei 50 000 individualių aukų, kurios buvo nukreiptos į Pensą.

Trolling į garbę planuojamą tėvystę yra geriausias rūšies trolling.