Kaip “Meghan Markle” karališkus apsilankymus palengvina princui Hariui

Karališkosios viešai neatskleistos knygos “Prince Harry” ir “Meghan Markle”, atrodo, puikiai tinka. Nuo to laiko, kai pora užsiima praėjusiais metais, šalia jų esantys žmonės pakomentavo savo ryšį, o naujos ataskaitos – tik atgal.

“Jis beviltiškai norėjo susituokti ir būti laimingas. Jis mato, kad jo brolis tai nustatė. Tas faktas, kad Meghan atvyko, kai ji baigė jį Hariui “, – sakė karaliaus žurnalistė Duncan Larcombe, kuri kūrė biografiją Princas Harry: “The Inside Story”, į Žmonės.

Netgi tie fotografai fotografuoja tai žino. Shutterstock karaliaus fotografas Tim Rooke pasakojo Pramogos Tonight kad “Harry ir Meghan” visada laikosi rankos ir žiūri į vienas kitą “.

“Ji gana mielai pažvelgia į Harį”, – sakė jis. “Jie tiesiog atrodo gana gerai, kaip pora kartu”.

Meghanas Markle Prince Harry lead
DANIEL LEAL-OLIVAS

SUSIJĘS: Meghan Markle buvo Homecoming karalienė apsėstas su princese Diana vidurinėje mokykloje

“Kai jį fotografuosiu, jis visada puikus su minia, puiku su vaikais. Aš manau, kad jis šiek tiek atleis nuo jo, kad su juo būtų kažkas kitas”, – pridūrė Rooke. “Jis visada labai linksmas … Aš turiu omenyje, kad ji nuostabi, ar ne? Aš taip pat būtų laiminga, jei aš ir susituokčiau!”

Šis begalinis begalinis vibesas, išreikštas jų dalyvavimo šaudymui, kurį Rooke norėjo princui Williamui ir Kate Middleton’ui.

“Kalbant apie Williamą ir Kate nuotrauką, buvau viduje rūmuose, jis buvo šiek tiek daugiau formalus”, – sakė jis. “Hario ir Megano nuotraukų skambutis buvo rūmų sodų pagrindai, ir tai leido rūmai pakviesti žymiai daugiau fotografų. Tam tikru būdu norėčiau atkreipti dėmesį į Harry ir Meghan nuotrauką, nes ji buvo už natūralios šviesos ribų ir nenaudojusi strobų. “