Kaip kovoti su krūtinės ir nugaros spuogų šią vasarą

Kaip kaklo plaukai ir saulės nudegimai, krūtinės ir nugaros spuogai yra odos problema, kuri vasarą pasiekia savo viršūnę. Nors kūno spuogai yra nepageidaujami bet kuriuo metų laiku, tikrai nėra nieko panašaus į atrasti krūtinę ar atgal pertraukos naktį prieš savaitgalį kelionę į paplūdimį, kur jūs planuojate praleisti daug laiko savo naująjį maudymosi kostiumėlį. Mes kalbėjomės su “RealSelf” ekspertu, dermatologu Dr. Michele Green, kad išsiaiškintume, kodėl mes esame labiau linkę į krūtinę ir nugaros skausmus karščio bangoje, taip pat kaip sustabdyti šias dėmeles nuo visiškai sutramdžiusios jūsų vasaros stiliumi.

“Atgal ir krūtinės spuogai yra ryškesni vasarą dėl papildomo šilumos ir prakaito. Tai puiki aplinka spuogams plisti, nes ji myli slidus aplinką “, – sako Dr. Green. “Kai prakaituojate ar pernelyg intensyvi, tvirtai prigludę drabužiai pagaminti iš medžiagos, kuri neleidžia jūsų odai kvėpuoti. Naudojant nešvarius lakštus, rankšluosčius ir kitas medžiagas, kurios liečiasi su oda, sugeria prakaitą, taip pat gali paskatinti ištrūkimus. “

SUSIJĘS: Ar kūno spuogai yra tavo blogiausias priešas? Pabandykite šį valymo barą

Nors nė vienas odos tipas nėra atleistas nuo krūtinės ir nugaros spuogų, jei esate ant riebios pusės, Dr Green sako, kad paprastai esate labiau linkęs į šiuos trūkumus. Jei norite, kad dėmės liktų įlankoje, ji siūlo, kad dušai išsiplautę, pvz., “Glytone Exfoliating Body Wash” (32 doleriai; dermstore.com), iš karto po to, kai jie bus išvystyti, arba bet kokios vasaros veiklos, dėl kurių jūs prakeiksite prakaitą, išvengsite naftos susidarymo ir užkimštų porų. Ji taip pat pabrėžia, kaip svarbu įprastai keisti lakštus ir rankšluosčius.

Jei pradėsite patirti sunkius pražūtimus krūtinėje ir nugaroje, dr. Green pasakoja, kad pasitarkite su dermatologu, kuris gali nustatyti tavo antibiotiką, kad galėtumėte kontroliuoti būklę. Taip pat gali padėti šveitimo antklodės, kuriose yra spuogų kovotojų salicilo ir glikolio rūgščių, tokių kaip jos “Retexturizing Pads” ($ 65; drmichelegreenmd.com). Svarbiausias dalykas, kurį reikia prisiminti, kai norite, kad krūtinė ir nugaros spuogai greitai išgydytų: nepasirinkite paveiktos vietos. Tai ne tik padidins spuogų išvaizdą, bet taip pat gali sukelti randą.