Kaip žiūrėti “Golden Globe Online”

Auksinis Globes Red Carpet Shot - Lead

Kristoforo Polkas / NBC Universal

Ar nesirūpinsite savo televizoriumi vakarą? Nesijaudink! Pirmą kartą “Golden Globes” bus transliuojami tiesiogiai keliose skirtingose ​​platformose, taigi jums nereikia praleisti progos akimirkos.

2018 m. “Auksiniai gaubliai” privalo pamatyti televizorių ne tik dėl visų nuostabių filmų, laidų, aktorių ir nominuotų aktorių, bet ir dėl to, kad vyksta raudonų kilimų apšvietimas. Tiek aktorės, tiek aktoriai įsipareigojo nešioti juodą, kad apdovanojimai būtų protesto prieš seksualinį priekabiavimą Holivudo simboliu, ir tai galima sakyti, kad ši “karšto bilieto” problema bus nagrinėjama visą naktį.

Taigi, kaip galite prisiderinti prie šou? “Golden Globes” prasideda 8 val. EST “NBC”, bet taip pat galite transliuoti laidą per “NBC” svetainę ar mobilią programą.

Be to, “Streaming” paslaugos apima “DirecTV Now”, “Fubo TV”, “Hulu Live TV”, “Sling” televizorių, “Sony PlayStation Vue”, “Century Link Stream” ir “YouTube” TV turės “Golden Globes”..

Jei norite žiūrėti raudoną kilimėlį prieš parodą, taip pat galėsite transliuoti jį! “The Golden Globes Facebook” puslapis bus rodomas tiesiai iš raudono kilimo maždaug po 6 val. EST. Pirmą kartą pažvelgus į visus dalyvius ir jų geriausius mados momentus.

Su visomis šiomis peržiūros galimybėmis nėra priežasčių praleisti akimirką, kas tikrai yra epinės šou!