Kaip žiemos atostogų diena atostogų dieną

Paplūdimys, BBQs ir bikinis: tai atminimo diena savaitgalis ir žvaigždės spardytos, atsipalaidavę ir pasirodė vasaros pradžioje. (Mes žinome, kad taip nėra oficialiai čia, bet tai jaučiasi mums, ir mes atitinkamai apsirengsime.)

Mes suapvalinome “A-listers” “Instagrams”, kad galėtumėte pamatyti, kaip jie praleido ilgą savaitgalį ir sumokėjo pamaldas tarnaujantiems nariams. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte.

Ashley Graham

#DoItForTheGraham ir pažymėkite mane savo maudymosi kostiumėlį nuotraukas šį savaitgalį! Aš dėviu savo “Hotsy-Totsy” bikini – nusipirk savo bio @swimsuitsforall nuorodą

Pasidalijamas A S H L E Y G R A H A M (@ achleygraham)

Pool Party Day! Lietus ar šviestą, taip ir vyksta. ����☀тье

Pasidalijamas A S H L E Y G R A H A M (@ achleygraham)

Alessandra Ambrosio

������

Paskelbta Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Pickin ‘up geros vibracijos … ☀️��

Paskelbta Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Kourtney Kardashian

Griuvėsius apkarpo Larsa

Paskelbta Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Olivija Wilde

����

Paskelbta Olivija Wilde (@oliviawilde)

Emily Ratajkowski

������

Emily Ratajkowski (@emrata) bendrai paskelbta nuotrauka

TOM BRADY

Ačiū @tagheuer už įdomų savaitgalį Monako Grand Prix! Buvo labai malonu matyti tiek daug draugų, ir tikiuosi vėl grįžti! ������ Sveikiname @danielricciardo ir @lewishamilton

Tom Brady (@ tomboris) bendrai paskelbta žinia

Nicky Hilton

Stiklo sandėlių statyba ☀️

“Nicky Rothschild” (@nickyhilton) bendrai paskelbta nuotrauka

Vanessa Hudgens

���� R O M A N I A ����

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) bendrai paskelbta žinia

Ashley Tisdale

Vasara pasirengusi @skj ☀️

Paskelbta Ashley Tisdale (@ashleytisdale)

Lea Michele

Vasara lovin ‘��

Paskelbta Lea Michele (@ leamichele)

Sofija Vergara

Mes mylime tu vaikinai !! @armiehammer @elizabethchambers atostogos # weddingweekend #JessandMatt

Paskelbta Sofia Vergara (@sofiavergara)

❤️❤️❤️❤️���� @joemanganiello

Paskelbta Sofia Vergara (@sofiavergara)

Cindy Crawford

Atminimo dienos savaitgalis, Našvilio stilius.

Paskelbta Cindy Crawford (@cindycrawford)

Katie Holmes

Laimingas atminimo dienos savaitgalis! Еним

Paskelbta Katie Holmeso (@ katieholmes212) žinia

Sofija Richie

Laimingas gimtadienio kūdikis! Ačiū už jus. Myliu tave

Paskelbta Sofia Richie (@sofiarichie)

Vardai bukas

Paskelbta Sofia Richie (@sofiarichie)

Bella Hadid

bruv.

Paskelbta “�� (@bellahadid)” įraše

Reese Witherspoon

#MemorialDay savaitgalio planai: Rasti paplūdimį. Apsistokite visą savaitgalį. Kas nors kitas?! ����

Reese Witherspoon’o (@reesewitherspoon) bendrai naudojama žinia

 

John Legend

Pirmoji diena po nakties!

John Legend’o (@ johnlegend) bendrinta žinia

Kylie Jenner

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

ryto nuotykiai

Paskelbta Kylie (@kyliejenner)

Kim Kardashian

Vajomingas

Kim Kardashian West (@kimkardashian) bendrai paskelbta post

Blake Lively

Skrybėlę iš @aviationgin, plaukus @ rodortega4hair, ���� stebina kieta pavasario diena. ��

“Blake Lively” (@blakelively) bendrai paskelbta nuotrauka

Jenna Bush Hager

Didžiuojuosi mokyti mano mergaites, kad laisvė nėra laisva. Taigi dėkingas tiems, kurie tarnauja, ir jų sutuoktiniams bei vaikams, kurie aukoja tiek už mūsų laisvę. Ir niekas žodžių negalėjo išreikšti dėkingumo tiems, kurie neteko savo gyvenimo ir šeimų, kurių trūksta tų, kuriuos jie myli šiandien.

Jennabhager (@ jennabhager) bendrai naudojama žinia

Markas Consuelosas

Gilios mintis … seklias baseinas

Paskelbta Markas Consuelos (@instasuelos) paskelbtas įrašas

Andy Cohen

Daug praeitą vakarą įvyko @ mrjesscagle & Matt Whitney vestuvėse. Daug. Ir aš šaukiau du kartus! (Ačiū už pic @ elizabethchambers)

Paskelbta Andy Cohen (@bravoandy)

Šiandien laimėjau prizą už didžiulį burną, ir sužinojau, kad “Seacrest” liežuvis konkuruoja su savimi!

Paskelbta Andy Cohen (@bravoandy)

Kris Jenner

Tiesiog užsukite į Monaką su savo nusikaltimo partneriu @ mrshilfiger @deeocleppo #lookinfortrouble

Kris Jenner (@ krisjenner) bendrai paskelbta žinia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 19