Kaip gydyti save be bankroto

Tai penktadienis, o tai yra pakankamai priežastis, kad švęsti, bet be to, ar žinote, kas yra šiandien? Taip, penktadienį 13th, bet dabar mes kalbame apie tai. Tai “National Treat Yo Self Day”! Diena sukurta Parkai ir poilsis pagal simbolius Tom Haverford (Aziz Ansari) ir Donna Meagle (Retta). Jūs nusipelnėte dienos, kad paguoda save, nesvarbu, ar tai yra fizinis, emocinis ar net psichinis būdas gydyti save. 

Jei jums įdomu, kaip elgtis su savimi ir gyventi savo geriausiu gyvenimu, nepraleisdami banko, mes turime jums padengti. Žemiau apžvelkite mūsų mėgstamiausių “Treat Yo Self Day” idėjų sąrašą. 

Zeel masažai

Jūsų namuose pristatytas masažas skamba nerealu, ar ne? Na, tai ne. “Zeel” siūlo masažus namuose, leidžiančius jums atsipalaiduoti, atsigaivinti ir atjungti, nenustatydami pėdos išorėje. Viena geriausių dalių apie Zelę yra tai, kad nėra išankstinio planavimo. Galite užsisakyti tą pačią dieną per valandą. Taigi, šį mėnesį turėsite užsisakyti masažą. Gal net “Treat Yo” “Self Day Girls Night”! 

SUSIJĘS: “Under-$ 100” vadovas nusileidimo striukui nusipirkti

Honey promo kodai

Jei esate panašus į mus, negu idealus gydymas nusipirks sau kažką naujo, nesvarbu, ar jis bus batai, ar net naujas krepšys. Honey yra programa, automatiškai taikanti jums nuolaidas. Taigi, užuot ieškodami interneto aukšto ir žemo lygio, Honey pakabina apie laukimą, kol jus pateksite į kasos pasirodymą ir taikysite automatines nuolaidas. Kuo daugiau jūs naudojatės nuolaidomis, tuo daugiau gausite naudos. Panašu, kad yra naudingos!

Prête Blowout

Kartais viskas, ko mums reikia – tai malonus servisas salone. Išpūsti visus? Atsisiųskite “Prête” programą ir pažiūrėkite į ją. Viskas, ką jums reikia padaryti – pasakykite jiems, kur esi, ir kada norite eiti. Koks geresnis būdas vaikščioti į savaitgalį?

VIDEO: Monetų kalimas: 5 iš labiausiai brangusių veido grupių rinkoje

SUSIJĘS: Ieškote atspalvių savo Brows? Štai ką jūs turite žinoti

Būti vienišam

Tai gali būti šiek tiek didžiulė, kad girdėtumėte, kaip “elgtis su savimi”. Galite pradėti galvoti apie milžiniškus elgesio būdus, tokius kaip tas naujas dizainerio maišas, kurį norite. Tačiau iš tiesų kartais viskas, ko mums reikia, yra paprasčiausias dalykas, kuriuo gydyti ir atsipalaiduoti patys. Vienu metu rūpinkitės vienu metu – galite pailsėti vien tik, ar net pamatyti vieną filmą. Jūs pastebėsite, kad esate vienišas ir gydote save laiku su niekuo, bet jūs galite suteikti jums aiškumo. 

Joga

Galite galvoti, kaip joga yra sau, bet tikėkite ar ne, tai gali būti. Joga atpalaiduoja jūsų protą, kūną ir sielą, ir jūs galite jį įnešti į savo namus. “Yoga Today” siūlo klasių biblioteką, kurią galite pasiimti su nemokamu 14 dienų bandymu. Tai yra “Treat Yo” savęs dienos dovana, kuri išlaiko dovaną. Išbandykite klasę su jais ir įjunkite savo vidinę ramybę, nes jūs to nusipelnėte.

Akių pirštinė Mikrobanglentė

Mes visi galime sutikti, kad “microblading” tikrai yra paslauga “gydyti savimi”. Jei esate Niujorko rajone, “Eyebrow Doctor” siūlo antakių formavimą, tonizavimą, mikrobangų rinkimą ir netgi susižavėjimo paslaugas. Tai dar vienas gydymas, kuris išlaiko duoti, nes jo ilgaamžiškumas taps jums patinkantis “post-Treat Yo Self Day”.