Kaip gauti Viola Davis spalvingus natūralius plaukus

Vienas dalykas yra tikrai apie tai Stiliuje‘s sausio padengti mergina Viola Davis: ji žino, ko ji nori, ypač kai kalbama apie savo plaukus. 

“Viola buvo įkvėpta 1970-aisiais, o po vos keleto atvejų ji teigė, kad ji norėjo, kad jos plaukai būtų šukuoti afro”, – sako Daviso senoji stilistė Jamika Wilson. “Aš tiesiog grojau savo natūraliąja tekstūra ir visais savo grožis pranoksta”.

Norėdami supakuoti savo elegantišką pasėlį, Wilsonas supjaustė pasirinktinį gaminio kokteilį, kuris drėkino žvaigždės garbanos ir suteikė jiems tam tikrą apibrėžimą. “Aš sumaišydamas, kaip aš esu kirmėlės gelis ($ 13; asiamnaturally.com) su šiek tiek natūralios šia sviestu”, – sako Wilsonas. “Ir tada aš jį panaudojo atsitiktinai pasukti savo plaukų dalis”. 

Sausis 2015 Cover Reveal
Jan Welters

SUSIJĘS: Viola Davis atskleidžia, kad ji nieko panašaus nekeisti Keating (ir mes ją myliu už tai!)

Be to, ji pasiekė difuzorių, kad nustatytų ir išdžiovintų stilių, o naudodamas šukuoseną, norėdamas pakelti plaukus nuo šaknies. “Tai padeda bet kokiam susitraukimui,” priduria ji. Po to, kai buvo nufilmuotas dangtelis, jie taip pat padarė antrą išvaizdą. “Mes tiesiog sušukėme plaukus ir formos linkėjome”.

Lisa Martin

Ir kartą, kai kiekviena kryptis buvo, aktorė buvo daugiau nei pasiruošusi jos uždaryti ir šiek tiek įdomus. “Mes turėjome keletą puikių” R & B “dainų, kurias atliko” James Brown “ir” Whitney Houston “,” prisimena Wilson “. Stebėdamas savo šokį aplink televizorių ir mėgaudamasis jos momentu buvo tiesiog gražus”.

SUSIJĘS: žr. “Viola Davis” “Changing Looks”

Daugiau apie Davisą, pasiimti sausio mėnesio numeryje Stiliuje, prieinama kioskų ir skaitmeninio parsisiuntimo gruodžio 11 d