Kaip gauti Nicole Richie stilius, tiesiai nuo pačios žvaigždės

Stovi 5 val pėdos 1 (Sans heels), Nicole Richie yra taip mažai asmeniškai, kaip galite įsivaizduoti, bet jos buvimas akimirksniu atkreipia dėmesį. Su savo juokingais vienos eilės raminais ir atsipalaidavusiomis juokais Richie yra tas, kurį jūs galite pamatyti, yra visiškai patogus savo odoje. Iš tikrųjų tiek daug, kad jos unikalus skonis ir stiliaus nustatymo būdai pradėjo judesius iš daugybės auskarų į pastelines apykaklės.

Mes turėjome galimybę susėsti ir pasikalbėti su dviejų moterų, juvelyrikos dizainerio ir žvaigždės motina Candidly Nicole apie jos 2014 m. Harlow 1960 metų kolekcijos “Bloomingdale” kolekciją, ir pasinaudojome proga rinktis savo smegenis. Mums reikėjo sužinoti: kas yra Nicole Richie? (Ir kaip mes galime būti kaip ji?)

1. Komfortas yra labai svarbus. “Aš neturiu gero pokerio veido,” sako Richie Stiliuje. “Aš norėčiau, kad būtų mergaitė, kuri galėdavo tiesiog pasinerti į dalykus, kurie yra labai nepatogūs. Aš negaliu. Man reikia būti patogiai, ir man reikia jaustis kaip aš”. Tai mąstymas, kuris verčia į rinkinį Candidly Nicole taip pat. “Kai aš pradėjau internetinę seriją, įvedžiau keletą mano draugų (vienas – režisierius, vienas gamintojas), ir man buvo svarbu jaustis kaip aš, todėl mes išlaikėme rinkinį labai mažą ir intymią”, – sako ji. . “Aš apsuptas draugų. Jūs pamatysite, kad aš juokiuosi šou, bet iš tikrųjų mes visi kartu juokiasi ir jauna, kaip jūs esate vidurinėje mokykloje, ir jūs gaunate ištverti visą dieną. Tai taip linksma.”

2. Negalima nukristi į tendencijas. “Aš net nežinau, kokios juvelyrikos tendencijos!” Richie šaukia. “Aš tiesiog sluoksnis, sluoksnis, sluoksnis. Aš nežinau, ar tai yra arba išeina, tai tik tai, ką aš darau”. Kitaip tariant, nukreipkite dėmesį į tendencijas ir daugiau į savo individualų stilių. “Sunku apibūdinti savo stilių, nes aš esu aš. Aš esu džinsas-ir-tee tipo asmuo, kuris pristato prieigą daug.”

3. Laikykite savo grožio režimą mažai raktus. “Aš nevaliau makiažo, nes aš tikrai nežinau kaip”, – prisipažįsta ji. “Aš naudoju dr. Lancerio veido drėkintuvą ir apsaugą nuo saulės (jis norėtų, kad kiekvieną dieną aš naudoju apsaugos nuo saulės, o aš sakau, kad tai darau, bet aš ne). O su plaukais aš visą laiką pasiruošiu, nes jis yra spalvotas Jei aš kitą dieną nuplauksiu, aš mėsiu su kokosų aliejumi mano plaukuose. “

4. Imkime grožio riziką, kai esate jaunas, nes, gerai, esate jaunas. “Aš buvau pasiruošęs keistis”, – sako ji apie violetines sruogas nuo mėlynos spalvos. “Aš maniau, kad, kai atspalvinsi plaukus, jūs taip pat galėtumėte pereiti per spalvas, nes aš einu 33 metų (21 rugsėjį!), Kada tai iš tikrųjų vėl vyks”.

5. Dėvėti daug iš juvelyrikos (House of Harlow 1960, konkrečiai). “Man patinka pakeisti savo priedus”, – sako ji. “Man patinka dėvėti mano didesnius, prabangius daiktus su kitais daiktais, tokiais kaip Levis ir tee”. Didelis ir prabangus yra būtent tai, kaip ji apibūdino savo 2014 m. Harlow 1960 m. Rudens kolekciją, remdamasi David’o Webb’o kūriniais įkvėpimui. “Aš myliu estetiką, kuris yra prabangus, tačiau rokenrolas, dar 70-tieji metai, yra natūralus”, – sako ji, ir nurodo į malachito dervą “Wren Feather Collar” (vaizduojamas viršuje) kaip vienas iš jos Faves. “Aš tiesiog noriu išlaikyti savo mados paprastumą ir leiskite juvelyrikos kalbėti už save”.

Norite daugiau Nicole Richie? Pažiūrėkite į savo geriausius stiliaus momentus, įjungti ir išjungti raudoną kilimėlį.