Kaip gauti Kristeno Stewarto švelnų makiažą (ir jos piksiuką!)

Palikite tai Kristenui Stewart’ui, kad atneštumėtum! Aktorė, kuri niekada nemaloniai nustebina savo rokerio-šiuolaikinio stiliaus (sveika, pixie!), Savo akyse pabrėžė dūminis žalias šešėlis Camp X-Ray. Mes surinkome visą informaciją iš žvaigždės “Glam” komandos, kad galėtumėte atkurti kitą naktį išvaizdą.SUSIJĘS: Kaip gauti Tom Ford “Sexy Smoky Eye”

“Aš norėjau žaisti savo akis, todėl aš vaikščiojau į nervingą, švelnų vibe, maišydamas anglis ir švelnų akvamarinų šešėlį”, – žurnalistas Jillian Dempsey sako Stiliuje. Pasirenkant žvaigždę sklandžiai ir sutelktomis skruostikaulėmis, ji patraukė “Chanel” patikimą “Quadra” akių šešėlį “Smoky Eyes” ($ 61; chanel.com). Ji pirmą kartą išdžiovino matinį juodą atspalvį ant Stewarto dangtelių, o paskui perėjo į spalvotą spalvotą atspalvį iš “Quadra Eye Shadow” prekės ženklo “Fascination” ($ 59; chanel.com) išoriniams kampams. Tada, naudodamas tą pačią paletę, ji nuvalė šarvo šešėlį išilgai vidinių kampų ir apatinių krevelės linijų. “Aš sulaužėme savo blakstienas ir paskui pritaikiau kelis” Le Volume de Chanel “tušo sluoksnius Noir ($ 30; chanel.com) į viršutines ir apatines blakstienas, ypatingą dėmesį skiriant viršutinėms išorinėms blakstienoms”, priduria Dempsey. Tipiškoje Stewart madoje ji baigė išvaizdą su vos juo lūpomis.

SUSIJĘS: Kristenas Stewartas gauna didelį pjovimą prieš pat “Chanel Couture Show”

Kristenas Stewart
BxPix / “Splash” naujienos

Kalbant apie savo plaukų makeover? “Norėjau suteikti Kristenui elegantišką ir stilingą naują pjūvį, kuris puikiai atspindi jos asmenybę”, – sako “šukuosena Giannandrea”. Aš pradėjau nuplėšti plaukus nugarą ir šonus su pjovimo žirklėmis, kad padėtų sukurti kietas sluoksniuotas laipsnis ir pradėjo skustuvą supjaustyti visą viršūnę, kad suteiktų Kristenui edginius, ilgus galus “, – sako jis. Ši pjaustymo technika yra žaisminga ir tyliai suformuoja kaklą ir skruostus.” Po smulkinimo jos siūlai, jis pritaikė “Macadamia Professional Foaming” “Volumizer” ($ 25; ulta.com) visoje šaknyse sukūrė kūną ir tekstūrą. Kai jis sušuko rankomis, norėdamas pakelti pakėlimą, jis nusiėmė galimą plaukų laką ir padalino plaukus į mažus ir vidutinius skyrius, praeinant ant galų “Imdamas” Macadamiah Professional “plaktuko detaliojo kremo (26 dolerių, macadamiahair.com) dydžio dydį” pirštais “, jis” sukūrė giliai šoninę zigzago dalį, kad sukluptų ir tada sukirstų kiekvieną sekciją, kad subtilia tekstūrą “.NUOTRAUKOS: įkvėpkite mūsų mėgstamų pikselių ir trumposios kultūros

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1