Kaip gauti Beyoncé plaukus (žinote, kad to nori)

Mes būtume meluoti, jei sakytume, kad neužsimename su kiekvienu plaukų judėjimu Beyonce. Nesvarbu, ar ji sukasi platinos pixie ar kūdikių kirpčiukai, dainininkas tikrai žino, kaip išlaikyti mus ant kojų. Natūralu, dabar mes pasiruošę šokių šukuosenai, kurią ji pasirinko šiais metais “Grammys”, kur jos medaus blondinės spalvos atspalvis puikiai papildė jos mylių bangas. “Dabar, kai pastelės ir brangakmenių tonai jaučiasi taip įprasti, įžymybės grįžta prie natūralesnės, subtilios plaukų spalvos”, – sako ilgametė Bey ilgaplaukis Rita Hazan. “Labai ilgi plaukai geriausiai pasirodo su gana gražiais spalvomis, tokiais kaip šokoladas ir irifas, kuris minkština odos tonusą.”

SUSIJĘS: Reikia plaukų spalvos Inspo? Pasižiūrėkite ne Beyoncé, kad galėtumėtis “Next Hot Trend”

Norėdami pasiekti Beyoncé laisvą, lengvųjų bangų didžiausią muzikos naktį, kirpėjos Kim Kimble pradėjo nuo švarių, drėgnų plaukų. Ji rekomenduoja taikyti storingą produktą, pavyzdžiui, Pantene Pro-V “Full & Strong Body Booster Spray” ($ 6; drugstore.com) nuo šaknų iki galo, paruoškite plaukus kūno ir blizgesio reikmėms. “Jūs taip pat galite naudoti nedidelį kiekį anti-frizz serumo ar kremo prieš džiovinant plaukus tiesiai”, – sako ji..

Kai jis išdžiūsta, atskirkite plaukus nuo 2 colių dalių ir patraukite 1,5 colio plokščią geležę, kad sukurtumėte laisvas bangas. “Į plokščią geležį įkiškite keletą colių žemiau šaknies ir, prieš sklandydami geležį žemyn plauko šerde, pasukite plokščią geležę pasukant pusę”, – aiškina Kimble. “Tai padidina visą plaukų ilgį, tuo pačiu išlygindamas ir atrodo lengvas”. Tada paleiskite pirštus per plaukus, kad atpalaiduotumėte garbanę ir greitai praeitumėte lyginamą geležį per paskutinį kartą, kad pasiektumėte dainininkės griežta apdaila.

“Pantene Pro-V” “Smooth & Sleek” lygus serumas su argano aliejumi (8 dol., Drugstore.com), kuris, pasak pro, taip pat paliks sruogas su švelniu, švelniu atspalviu. Nustatykite galutinį išvaizdą, kad galėtumėte užbaigti plaukų lakas.

NUOTRAUKOS: Daugelis įsimintinų grožio akimirkų “Grammys”