Kaip garsus fotografas William Egglestono duktė pavers savo doodles į drabužius

“Jei kas gali mane kūrybiškai įkvėpti, tai yra mano tėtis”, – sako Willa Egglestono duktė Andra Eggleston, plačiai laikoma šiuolaikinės spalvotosios fotografijos tėvu. Turėdama galvoje tai, kad prieš trejus metus tekstilės dizaineris kiekvieną savaitę keliauja iš savo gimtosios miestelio Našvilyje, Tenn., Netoli Memfio, Tenn., Apsilankyti jos tėvui. Nors ji tikėjosi rasti įkvėpimo, ji baigė atrasti visą kolekciją savo niekada anksčiau matytų piešinių. “Aš bandžiau viską išgelbėti”, – sakė Andra. “Jie buvo visur … ant servetėlių, knygų adresu. Vieną kartą jis ištraukė vieną iš savo užpakalinio kišenės!”

Tačiau, kai ji šukavo per Egglestono archyvus, Andra nustatė, kad buvo mažai informacijos apie tai, kada ir kur buvo nufilmuoti griuvėsiai, kol ji atskleidė vieną spaudą, pavadintą “Havana, 1983”. “Jam buvo pavesta ten fotografuoti tuštybės mugė,”Pasakė ji.” Fotografijos buvo tokios panašios [į piešinius] “, – sakė ji.” Vienas iš jų buvo grupė Kubos šokėjų, o piešinys buvo toks panašus į srauto ir judėjimo vaizdą. Aš turėjau realų asmeninį atradimą, kaip jis mato dalykus. “

SUSIJĘS: Stiliuje Redaktoriai dalijasi “Fashion Week” vadovu su geriausiais dainomis Paryžiuje

Andra Eggleston 2 - Embed 2016
Mandagumas

Andra Dress, 465 $; agnesb.com

Praėjus trejiems metams, Andra sukūrė savo firminę Electra Eggleston po jos tėvo pirmojo pasirinkimo gimimo vardo ir susivienijo su prancūzų dizaineriu Agnès B. ant kapsulių kolekcijos drabužių nuo savo rudens / žiemos 2016 m. Kolekcijos , įskaitant medvilninį suknelę (paveikslėlyje aukščiau), marškinėliai, kelnės, sijonai ir marškiniai, visi išpuošti garsiojo dailininko maloniausius papuošalus. “Tai primena jo energingas ir prisotintas nuotraukas”, – sakė Andra. “Šis yra tikrai raminantis ir raminantis akis”.

Bendradarbiavimas negalėjo būti tinkamesnis. Prieš dešimt metų, kai Andra buvo šviežia ne mokykloje FIDM (Fashion Design & Merchandising institutu), ji susitiko su Agnès Troublé, kuris vadovauja etiketei, jos tėvo įsakymu (Troublė yra artimas draugas ir kolektorius). “Aš buvau visiškai žvaigždė”, – sakė Andra. “Ji labai atidžiai ištyrė savo portfelį, paskui ją išdavė ir pasakė:” Geriausiu sėkme “. Tai buvo vienas iš didžiausių prisiminimų, bet taip ir taip suspaudęs. Tada supratau, kad durys gali atsidaryti man, bet aš turėjau vaikščioti per juos “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1