Kaip Erin Andrews pasirinko šią seksualią aukšto plyšio suknelę šokti su žvaigždėmis

Šokiai su žvaigždėmis priimančiosios Erin Andrewsas nėra vienintelis subtilus mada pasirinkimas.

Tiesą sakant, žvaigždė nusprendė parodyti šiek tiek kojos parodoje antradienio vakarą, kai ji paslydo į baltą ir juodą “Pronovias” suknele su be rankovių, giliu V dizainu ir aukšta šlaunimi. “Kai aš pamačiau šią suknelę ant stovo, aš iš tikrųjų nieko apie tai nemanėu, bet netrukus bandžiau ją visiškai įsimylėti”, – sakė ji Stiliuje. “Tai elegantiškas, paprastas ir toks elegantiškas!”

Erina Andrews DWTS Diary - Embed 1
David Livingston / Getty

Stilistas Anita Patricksonas sutiko ir paaiškino, kodėl ši suknelė atrodė tinkamai šou. “Tai atrodė labai nesenstantis, bet su gražiais kibirkščiuojančiais kažkokiais dvidešimtaisiais, su sudėtingomis puošmenimis.” Beladora “auskarai su auskarais iš auskarai laikomi labai švarūs ir paprasti, kad subalansuotų apatinę iškirptę”, – sakė ji..

Ir kas geriausiai tinka laimėjusiai suknelei? Papildomas makiažas. Makiažas pro Liza Ashley davė Andrewsi savo švytėjimą. “Nors ryški raudona lūpos puikiai atrodo dėl Erino, ji visada jaudina nervų”, – sakė ji. “Sparnuota lainerių ir raudonųjų lūpos jaučiasi vaiko kojose”.

SUSIJĘS: Kaip Erin Andrews pasirinko ją DWTS Premier žvilgsnis

Sunkūs pasirinkimai taip pat buvo padaryti plaukų skyriuje, šiek tiek padedant plaukų stilistui Ryan Randall. “Šią savaitę pasirinkome elegantišką ponią su tekstūrine uodega. Geriausi iš abiejų pasaulių!” Jis mums pasakė. “Aš norėjau papildyti suknelės paprastumą, o ne įveikti. Erin yra gilios šoninės dalies ir tekstūros ventiliatorius, ir tai patikrina visas dėžes.”

Mandagumas

TV vertas, iš tikrųjų.