Kaip Emilija Clarke “Žvaigždžių karai” simbolis lygina “Thrones” “Khalassi” žaidimą?

Emilija Clarke nėra svetima, kad galėtų žaisti badass moterims. Dauguma jos žino kaip Sesijų žaidimasDaeneris Targaryenas, dar žinomas kaip “Dragons” motina Khaleesi, bet netrukus jos gerbėjai pamatys, kaip ji pavaizduoja dar vieną galingą personažą Solo: “Star Wars” istorija.

Filmas, kuris šiandien žiūri į teatrą, Clarke vaidina “Chan Solo” vaikystės draugą Qi’ra, kuris grįžta prie jo sunkiomis aplinkybėmis. Nors apie jos charakterį nebuvo atskleista daug, ji ​​ją apibūdino kaip “badass”, pridurdama, kad ji yra “femme mirtina”. 

Jei nežinojote, kad ji jai kalbėjo Žvaigždžių karai tu gali manyti, kad ji diskutavo mylimąjį Khaleesi, tačiau jų bendri asmenybės bruožai yra ta, kur jų panašumai baigiasi. Viena, jie neatrodo panašūs. Tai šiek tiek tikimasi dėl to, kad GoT yra įsikūręs viduramžių fantazijos pasaulyje ir Žvaigždžių karai yra nustatytas erdvėje, nors mes įtariame, kad pamatysite savo plaukus prieš ką nors dar.

Emilija Clarke
Lucasfilm, HBO

SUSIJĘS: Emilija Clarke sako, kad “Žvaigždžių karų” simbolis yra toks pat, kaip ir “Khaleesi” viename galingame kelyje.

Clarke, kuri yra natūrali brunetė, nešiojo peruką, kad vaidintų “Khaleesi” per pirmuosius septynerius sezonus. Ryškūs blondinai plaukai ir hero charakterio raišteliai yra pagrindinės “Daenerio” fizinės charakteristikos, ir ji atrodo labai skirtinga su natūraliai tamsiais plaukais. 

Kita vertus, “Qi’ra” dalijasi “Clarke” manevru. Už savo vaidmenį “Žvaigždžių karuose” ji dėvi savo plaukus prie pečių lazdos, kuri yra labai populiarus jai labiausiai žinomas ritinys. 

Nors žiemą atėjo į Westerosą, mes jaučiame jausmą, kad ji paliks savo drabužius su kailiais ir vainikuos už jos, nes ji užkariauja galaktiką.