Kaip Blake Lively tyrinėja Paryžių? Su šia nauja vadovo knyga pagalba

Praėjusį savaitgalį mados miniautojui buvo suteikta nemažai džiaugsmo dėl NYFW apgailėtinimo, nes ji beveik nieko nepadarė “Blake Lively”. Pagal aktorės įsakymą, 30 nepaprastų plakiruotų svečių, susirinkusių “Soho” Ladurée sodo zonoje, susipažino su savo ilgamečiu draugu, mados publicisto ir “La Vie Ann Rose” internetiniu dienoraščiu Angie Nilesu ir savo nauja knyga “Bright Lights Paris” (14 dol., Amazon.com) , pirmojo asmens miesto kelionių vadovas, kuriame yra viskas, nuo pirkimo rekomendacijų iki ranka paruoštų receptų.

“Angie siūlo labai pasveikintą Paryžiaus versiją, – pasakojo Lively Stiliuje. “Ji atkreipia dėmesį į tas intymias vietas, kurias jūs niekur neskaitėte ar negirdėjote, nes ji vaikšto gatvėmis, pasiklydys ir suklups į kažkokį pasakišką, kaip ir paprastą lobių medžioklę. Priešingu atveju tai gali būti bauginanti patirtis – yra tiek daug žmonių, tai labai prancūzų kalba, ir jūs jaučiatės kaip idiotas, kad nekalbate apie kalbą. “

SUSIJĘS: pažiūrėkite į “Blake Lively” ir Ryan Reynoldso “Cutest” pora akimirkas

Rytas Lights Paris - Embed
Mandagumas

Po kelių “Moët & Chandon” rožių šampano fleitų svečiai filtruojami į restorano stiklinį saloną dėl dekadento valgomųjų pomidorų salotų valgio su burrata sūriu ir apkeptomis lašišomis, po kurio seka specialus desertas: “Religieuse Mademoiselle” pilnas krevečių ir aviečių uogų – visiškai naujas meniu papildymas. Kai kava buvo patiekiama, “Niles” padėkojo visiems už ateitį ir dar labiau paskatino Paryžiaus magiją. Tarsi mums reikia kitos priežasties, kad ją mylėtum.

Susijęs vaizdo įrašas: Gaukite Blake Lively’s Dewy Look

SUSIJĘS: Stiliuje Knygų klubas: rugsėjo 9 d. Pavadinimai nebus galimi