Kaip Anne Hathaway “Chic” drabužinė interjere paveikė jos neakivaizdinį stilių

Anne Hathaway vaidmuo Andy Sachs asistente Velnias dėvi pradą galbūt padėjo įtvirtinti jos mados statusą, tačiau atrodo, kad jos elegantiškas #girlboss stilius Intern taip pat paliko poveikį.

The Intern - Embed 2
Mandagūs “Warner Bros. Pictures”

“Vienas iš dalykų, apie kuriuos aš žaviuosi savo personažu, yra jos labai kruopščiai apsidraudęs drabužių spinta”, – sako Hathaway, kuris groja mados tinklalapio “The Fit” įkūrėjo Julesą Ostiną. “Kiekvienas kūrinys, kuriame ji dirba, turi bent tris skirtingus drabužius”.

The Intern - Embed 1
Mandagūs “Warner Bros. Pictures”

Klasikinį ir universalų 9-to-5 mišinį ištobulino kostiumų dizaineris Jacqueline Oknaian, kuris pagamino ryškias apvalkalo sukneles ir specialius žvaigždynui skirtus šlepetes kartu su madingais daiktais, pavyzdžiui, odiniais sijonais ir raštuotais palaidinukais. Dėl Hathaway charakterio, drabužiai buvo apie kokybę per kiekį, mentalitetas, kuris sukrėtė akordaną net suapvalinus.

The Intern - Embed 3
Mandagūs “Warner Bros. Pictures”

SUSIJĘS: Anne Hathaway smolders “Skin-atskleidimas” ansamblyje Intern

“Julesas neturi didelio spintelės, bet viskas, kas yra jos spintoje, yra gerai pagaminta ir pasirinkta”, – sako ji. “Būtent tai buvo motyvacija, kurią reikėjo pažvelgti į kai kuriuos savo pirkinius ir pasakyti” Taip, “Céline” megztinis yra nepaprastai brangus, bet tai verta investuoti, jei galėsite tai padaryti “.

Patikrinkite Hathaway in Intern, išeikite šiandien ir žiūrėkite jos įsimintiną ekrano stilių priekaboje žemiau.

FOTO: Anne Hathaway’s Changing Looks