Kaip aš sugadinčiau (ir išgelbėjo) mano permirkusius antakius

Toliau ištrauka iš pradžių pasirodė “POPSUGAR Beauty”. Norėdami perskaityti visą istoriją, apsilankykite popsugar.com/beauty.

Sarah Wasilak yra redaktoriaus asistentas.

Kai “POPSUGAR Beauty” redaktorius Lauren Levinsonas po redakcijos susitikimo nukreipė mane į šalį ir man pasakė, kad padariau antakių dirbtinį pasą, aš nežinojau, apie ką ji kalbėjo. “Jie turėtų pradėti čia ir čia”, – sakė ji, nurodydama abiejų nosies tilto pusę. Jei tai buvo tiesa, mano padėtis buvo toli nuo tobulumo – pradžioje mano akyse, o ne mano šnervėje.

SUSIJĘS: Kaip gauti puikias antakius

Aš buvau šokas ir nuoširdžiai gana smulkintu. Nors aš nebuvau save grožio guru, aš visada maniau, kad antakiai nuo jų skiriamosios formos iki jų storio ir spalvos – buvo didelė mano asmenybės dalis. Tiesą sakant, pastaruoju metu dažydavau plaukų blondinę, ir aš viskas apie mano šviesių spynų ir tamsių arkų, kaip Cara Delevingne ar Margot Robbie, kontrastą Volstryto Vilkas.

SUSIJĘS: 50 “Genius” ryto grožio poros “Lazy Girls Love”

Žinant, kad aš buvau priežastis, dėl kurios mano akių linija nesimatė į dešinę kampą, o likusios mano veido požymių nepakliūtė, tai pasakė mažiausiai. Aš jautėme paniką – tarsi žmonės tyliai mane teisėjo mėnesius, ir aš turėjau tai nutraukti. Bet tuo pačiu metu tai nebuvo taip paprasta, kaip gauti greitą vašką ar pedikiūrą. Grįžęs į galvą, aš jau skaičiuoju, kiek savaičių man reikės, kad mano prausimosi būdai atsistotų. Kiek savaičių man pasirodė “normalus” dar kartą.

Laurenas, kuris aplankė Jaredą Bailey’į, “Benefit” prabilo ekspertas, anksčiau šiais metais, paaiškino, kaip sukurti galutinį lūpos balansą – visa tai reikia nustatyti pradžią, lanką ir galą. Norėdami išsiaiškinti, kur pradėti nugaros, turėtumėte nubrėžti liniją nuo nosies gnybto iki savo piršto pradžios dalies (kuri iš tikrųjų daro nosį plonesnę). Išskyrus įstrižainės liniją nuo išorinio nosies kampo, per mokinį, iki akies viršaus, pamatysite, kur tavo arka turi būti aukščiausiame taške. Galiausiai pradėkite ta pačia vieta ant nosies, bet atsekti savo vatroninę liniją, kad išsiaiškintumėte, kur tavo įtvarai turėtų baigtis.

SUSIJĘS: Kaip pasirinkti tušo lazdą, kad jūsų svajones blakstienose

Aš buvau pasiruošęs leisti mano plaukams atsilikti, bet, nors tai skamba lengvai, tai buvo gana sunkus procesas, kuris truko apie septynias savaites. Apskritai, aš tikrai išmokau vertingos grožio pamokos, ir atvykstant į mano visiškai naują nėrinių rinkinį buvo visiškai naudinga. Priešais asmeninę laiko juostą, užpildytą atsitiktiniais plaukų sluoksniais, ir nepavyko užpildyti bandymų.

SKAITYTI DAUGIAU: Norėdami pamatyti visą straipsnį, apsilankykite popsugar.com/beauty.