Kai Kylie Jenner ir Travis Scott pradėjo susipažinti? Ar jie susituokę?

Nors visi akys buvo Kylie Jenner ir jos artėjantis pranešimas apie nėštumą pastaruosius keletą mėnesių, mes nepamirštame apie savo nauja mergaitė Travisas Scottas.

Vasario 1 d. Scott, 25, ir Jenner, 20, pasveikino savo pirmąjį vaiką, kurį sekmadienį “Instagram” patvirtino makiažas. Tačiau prieš kūdikį duetas susibūrė praėjusį pavasarį, po to, kai Kylie išsiskyrė su ilgąja “Tyga” liepsna. Netrukus po jų santykių statusas tapo oficialiu ir Žmonės patvirtino Džennerio nėštumą 2017 m. rugsėjo mėn.

TK
Bob Levey / Getty

Tiesiog kaip jų santykiai žydi? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte apie jaunesnį Kar-Jenner’į.

Kada Kylie Jenner ir Travis Scott pirmą kartą pradėjo pažintys?

Skotas jau ilgą laiką buvo susijęs su Jenner seserimis. 2016 m. Jis dalyvavo Kendallo 21-osioms gimtadienio vakarėliams “Catch L.A.”. Jis taip pat buvo pristatytas Kanye Vestų “Yeezy Season 3” redakcijos kartu su Kim ir Khloé Kardashian. Tačiau jie pranešė, kad nepradėjo pažintys iki 2017 m. Balandžio mėn.

Ar Kylie Jenner ir Travis Scott susituokė?

Trumpas atsakymas yra ne, bent jau ne dabar. Pagal Žmonės, pora “neturi planų” susieti mazgą (ar net įsitraukti) bet kuriuo metu. 

Kas Travisas Scotasas atliko prieš Kylį Jennerį?

Prieš Kylie, jis iš Rihanna. 2015 m. Keletą mėnesių reperis “Diamonds” dainininke praleido NYFW vakarėliui ir Vakarų Holivudo vakarienei.

Ar Travisas Scotas turi vaikų?

Jis tiesiog tapo pirmuoju tėvu. Scottas buvo be vaiko, kol jis ir Jenner praeitą savaitę pasveikino dukrą.

Kas yra Traviso Scott’o muzika??

“Antidote” hitmaker bendradarbiavo su geriausiais versle. Scott dirbo su “Future”, “Jay-Z” ir “Andre 3000”, be Kylie’s brolio.

Koks yra Traviso Scott’o interesai ne tik muzikai??

Kaip “Nike VaporMax” atakuojantis aitvaras ir veido veidas, “Scott” batų žaidimas yra labai svarbus. Namų kūdikis iš Teksaso nusipirko porą “Nike Air Jordan” populiarių sportinių batelių.