Kai kurios teorijos apie tai, kodėl “Blake Lively” dėvi drabužius ir aprangą

Skirtingai nuo daugelio įžymybių, “Blake Lively” neveikia su stilistais, todėl dar labiau įspūdinga, kad jos aprangos pasirinkimai yra nuolatiniai “Pinterest” aukso.

Tačiau naujausias “Lively” ansamblis pagyvino antakius. Ne dėl aprangos, bet dėl ​​nustatymo, kuriuo ji nusprendė nešioti.

“The mom-of-two” išleido juokingą “Instagram” istoriją apie save sukūrę suknelę ir kulniukus su treneriu Donu Saladino. “Aš niekada nebuvo puikus” laisvalaikio “,” ji juokavo, pridedant lipduką, kuris skaitė: “Nešioti, ką aš noriu”.

Blake Lively Gym
nepaprastai / Instagram

Gana kaip jos Jenny Packham rožinės šukos ir geltonos krikščioniškos Louboutin siurbliai, tai nebuvo tiksliai idealus ansamblis jos 20-lb. svorio garbanos. Jau nekalbant apie tuos “Alisono Lu” lankus, ji, tikriausiai, žiūri į veidą, jei ji iš tikrųjų bandė praleisti prakaitą auskaruose.

Taigi, kodėl būtent tai yra Blake, dėvi sportinę trikotažą? Žemiau pateikiamos kelios teorijos.

1. Ji neturi nuotaikos treniruotės, todėl ji bando atitraukti savo trenerį (jo veidas rodo, kad jis galėjo dirbti).

2. Ji yra pernelyg žmogiška ir faktiškai gali eiti į stiletus (tikriausiai taip pat tiesa).

3. Ji bando pradėti naują fitneso tendenciją, kur vietoj to, kad dėvėti treniruočių drabužius realiame gyvenime, mes treniruojame savo drabužius iš tikrųjų. Labirintojai nekenktų.

4. Stresas dėl dviejų mažų vaikų namuose išlaikymo ir išlaikymo visą darbo dieną padarė ją pamiršti pakuoti drabužių sporto (mes visi buvo ten).

SUSIJĘS: Jūs tikrai nešioti Blake’o Lively’io po dienos pabaigos

5. Pasibaigus “Baby2Baby” ir “Shutterfly” motinos dienos renginiui, ji nuėjo į treniruotę į treniruoklių salę ir nusprendė nutildyti nuotrauką, prieš pradėdama į sportinę aprangą. Gerai, gerai, tikriausiai labiausiai tikėtina.

Štai, kaip praleisti Motinos dieną – Ačiū @ Baby2Baby, kad galėtumėte pristatyti mane į keletą neįtikėtinų mamų ir vaikų, kurie nusipelno dėkingumo, kurį parodėte. Ačiū @ Shutterfly už švęsti Motinos dienos šventę ir dovanoti pakankamai pinigų, norint įsigyti 3 milijonus dievų kūdikiams, kuriems jų reikia. Ačiū toms mamoms, su kuriomis susipažinau, kurie dirba per ribotas galimybes, kurias jiems buvo suteikta kovoti už savo vaikų šviesią ateitį. Jūsų meilė dega ryškiai ir jūsų kūdikiai yra palaiminti jums. Laimingos motinos dienos. Mamoms. Ir #ForTheKids

“Blake Lively” (@blakelively) bendrai paskelbta nuotrauka

 

Balionas yra normalus dydis. Aš vaiko žaislas.

“Blake Lively” (@blakelively) bendrai paskelbta nuotrauka