Ką tai patinka suknelė Jennifer Lopez už jos naują šou, mėlynos spalvos

Kada Mėlynos spalvos premjeros šįvakar (10 val. ET), pasiruoškite pamatyti visą naują Jennifer Lopez pusę. StiliujeVasario mėnesio viršelio mergina gali būti pažįstama dėl žaismingų kūną apjuosiančių drabužių, kurie pateikia pareiškimą kiekvieną kartą, kai ji nukentėjo raudonu kilimu, tačiau žvaigždė toje naujoje “NBC” serijoje nėra toli gražu ekrano. Be vykdomosios drama, Lopez vaidina shady NYPD detektyvą, kuris tapo FBI informatoriumi Harlee Santos, vienintele mama, kurios tonuotas apatinis drabužinis yra viskas apie pagrindus.

Nuo pirmos dienos Lopez turėjo aiškią jos charakterio viziją. “Visa drabužių samprata buvo iš tikrųjų jos”, – sakė parodos kostiumų dizaineris Ellenas Lutteris Stiliuje Šiandien anksčiau. “Jenniferio labai domina eiti už maišytu, žmogaus pritaikytą išvaizdą, kuris šiek tiek pasislenka į 80-ąsias. Niekas iš tikrųjų neturėjo tikros moteriškos kokybės, ir ji demonstruoja daug laisvų kelnių, audinių marškinėlių ir drabužių drabužių iš plonos ir minkštos medžiagos. “

<em><strong>Mėlynos spalvos</strong></em><br/>“></div><div class=

Nesijaudink su Jennifer Lopez’u ar netgi Harlee Santos, NYPD detektyvu, kuria jis vaidina šioje naujoje dramoje. Kai FTB susitvarko su vienos mama neteisėta veikla, ji neturi kito pasirinkimo, kaip tik įjungti savo padalinį ir tapti “Feds” slaptu informuotoju. Ši serija, kurią vykdo Lopez vykdomoji kompanija, taip pat žvaigždės Ray Liotta kaip vieneto leitenantas ir Drea De Matteo, kaip kolegos detektyvas. (Sausio 7 d., 10 val. ET, NBC)

Peter Kramer / NBC

Pasak Lutterio, vienas iš jos charakterio pagrindinių drabužių spintelių yra tik “paprastas marškinėliai”. “Tai tikrai gali nutildyti kažką, kad nebūtų per daug apsirengęs ar madingos”. Ir kai Harlee išvaizdą sukūrė, tai buvo pagrindinis Lutterio tikslas. “Ši moteris myli savo darbą ir ji taip pat yra motina”, – sakė ji. “Ji tikrai nelabai daug laiko praleidžia save, bet ji puikiai atrodo. Ji suknelė švariai ir klasikiškai, ir ji yra sujungta į patrauklią “aš ketinu įkelti mano rankoves ir gauti darbą” rūšies būdu. “

SUSIJĘ: Jennifer Lopez Inside the New Stiliuje: Aš supratau, kad dar nepasieksiu savo viršaus

Štai kodėl “Harlee” galutinis stilius yra “ne taip atsparus ir konservatyvus”, – sakė Luteris, pridurdamas, kad “Lopez” ekrano spintoje yra “nemažai nelankstumo”. “Harlee parduotuves parduotuvėse, tokiose kaip” Zara “,” Club Monaco “,” Gap “ir” Forever 21 “, už savo pagrindus.” Tačiau, nors Harlee eina į daugiau laisvo laiko nei Lopez dirba IRL, žvaigždė vis dar suteikia seksualų vaidmenį. “Nors ji vaidina tvirtą charakterį, jai tam tikra seksualinė prigimtis ir tamsa”, – sakė Lutersas. “Tu vis dar gaunate tam tikrą savo kūno prasmę. Tai nuostabi siluetų rūšis, kurias ji gali nešioti, o drabuzinės, plonos medžiagos iš tiesų yra labai seksualios “.

Atspalviai of Blue
Peter Kramer / NBC

Lopez, kurio stilistikas Robas Zangardis padėjo surinkti pradinę įrangą, parodė, kad ji net nešioja keletą sandarių drabužių, primenančių jos realų stilių ekrane. “Vienu metu ji nešioja Victoria Beckham skintight suknelę”, sakė Lutter. “Bet netgi jos griežtesnė apranga – tai išeitis iš to, ką Jennifer yra žinoma, ir atrodo, kad jūs naudojote, kad matytumėte jos dėvėjimą. Manau, kad ji padarė nuostabų darbą, persikėlusį iš “Jennifer Lopez” į šį policininką “. Jos charakteris gali būti atkreipiamas į paprastesnę madą, bet” parodai vis dar yra glamūrinis veiksnys “, pasak Lutterio. “Tai įdomus natūralus Niujorko mados išvaizdos veidas, kuris neklaidėja, nors jūs visiškai žinote apie savo kūną ir seksualinį apeliaciją”.

Nors daugelis “Lopez” ekrano drabužių kilę iš etikečių, tokių kaip “Outsiders” grupė, Viešoji mokykla “A.L.C.” ir “Rag & Bone”, Lutteris taip pat įsigijo parduotuvių, tokių kaip “Club Monaco”, “Zara” ir “J. Crew”, parduotuves. “Išvaizda yra daug funky nei tai, ką paprastai matote, nurodydami, kokie policininkai nešioja televizorių,” sakė Lutteris. “Tai nėra jūsų tipiškas trikampio kostiumas”. “Lopez” mėgstamos figūros jos charakterio spintoje? “Ji pamilo savo” Converse “sportinius sportelius ir” Zara “tranšėjos kailį, bet nebuvo nieko, ko ji nemylė. Ji buvo labai kieta, dėvi visus drabužius “.

Atspalviai of Blue
Peter Kramer / NBC

SUSIJĘS: 16 naujų TV šou žiūrėti 2016 m. Sausio mėn

Lopez netgi pristatė keletą savo kūrinių. “Ji atnešė kai kuriuos batus, pavyzdžiui, porą aukštakulnius batus iš savo linijos”, – sakė Lutteris. “Ji taip pat atnešė jai Zara švarką, Yves Saint Laurent kelnių pora ir keletas jos mėgstamų A.L.C. Marškinėliai “. Nors jie filmavo, Lopez buvo labai rankomis ir, nepaisant savo įtempto grafiko, ji atkreipė dėmesį į savo vaidmenį. “Jenniferis yra vienas iš sunkiausiai dirbančių žmonių”, – sakė Lutteris. “Ji buvo visiškai sutelkta ir suvokė savo charakterį, o kai tik ji pradėjo dirbti, ji tapo Harlee”.

Ir Lopezo darbo etika buvo griežta. “Ji tokia kieta ir atsipalaidavusi, bet ir vadovaujama ir įsitikinusi”, – sakė Lutersas. “Nieko negrįžta į dramą, o tai, kad ji gamina tai ir kontroliuoja daiktus, bet taip pat gali atsisakyti tuo pačiu metu, buvo tiesiog neįtikėtinas”. Bet geriausias dalykas, kaip apsirengti Lopezu? “Ji nervinga,” sakė Lutteris. “Ji patogi savo odoje, ir ji nesijaudina, kad dėvi kažką maišytuvo”.