Ką Melanija Trumpas dėvėjo arbatos laikui su Ispanijos karaliene

Prasidėjus chaosui, susijusiu su Trumpo administracijos nulinės tolerancijos imigracijos politika, dėl kurios tūkstančiai imigrantų tėvų ir jų vaikų buvo atskiriama JAV sienoje, pirmosios ponios pramogavo Ispanijos karalienę arbatui. 

Karalius Felipe VI ir karalienė Letizia – karštoje rožėje “Michael Kors” pamainą – pasitraukė į Baltųjų rūmų diplomatinį vizitą antradienio popietę. Po fotoaparato Ovalo biure karalius Felipe VI ir prezidentas Trumpas buvo pratęstas vienas ant vieno susitikimo, o ponios nukreipė į Raudonąją kambarį arbatui. Pagal JAV šiandien, Pirmoji ponia nieko nepasakė, kad žurnalistai sugauti. 

Prezidentas Trump Hosts Spain's King Felipe And Queen Letizia At The White House
Pool / Getty Images

Po daugybės paprastų ir paprastų smėlio ansamblių, Melanija, atrodo, grįžo į savo madingą save, dėvi Valentino “išminčius” berniuko suknelę, kurioje yra baltos botanikos aplikacijos. Ji suporavo išvaizdą su kitais atitinkančiais smailės pirštų dygsniais ir jos stiliaus stiliumi.

Karalienė Letizija pagyrė savo šeimininkes, dėvi Amerikos dizainerį, o Melanija pasirinko ne Italijos, o Ispanijos mados namus. Skirtingai nuo savo pirmtako Michelės Obamos, Melanija tik retkarčiais nusprendžia dėvėti dizainerių, kurie kviečia svečius iš savo šalies. (Kai “Trumps” vyko Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, jo išvaizda buvo neprotinga – ji dėvėjo Chanel.) Ispanijos Royals sukūrė penkių dienų geros valios kelionę, apimančią sustojimus miestuose su Ispanijos istorija, tokiais kaip San Antonijus ir Naujasis Orleanas , pagal JAV šiandien.

Prezidentas Trump Hosts Spain's King Felipe And Queen Letizia At The White House
Chip Somodevilla / Getty Images

Anksčiau šią savaitę “FLOTUS” pasipiktino, nes ji pripažino, kad ginčytiną imigracijos politiką reikia atnaujinti. Per jos ryšių direktorių Stephanie Grisham, pirmoji ponia sakė, kad ji “nekenčia matyti vaikų, atskirtų nuo savo šeimų, ir tikisi, kad abiejų pusių pusė gali pagaliau sugrįžti siekti sėkmingos imigracijos reformos”. 

Visos keturios buvusios gyvenančios pirmosios ponios su savo žodžiais nebuvo tokios subtili. Laura Bushas pavadino politiką “amoralia” ir “žiauria”, o Hillary Clinton pavadino “apmaudu mūsų vertybėms”. 

Prezidentas Trump Hosts Spain's King Felipe And Queen Letizia At The White House
Chip Somodevilla / Getty Images

Pirmosios ponios pritarimo reitingas, kurį sukėlė anksčiau šį pavasarį, pagal apklausą, kurią atliko ” CNN. Tačiau nuo birželio 14-17 d. Atlikus naują apklausą, jos įvertinimas sumažėjo iki 51%, palyginti su praėjusio mėnesio aukščiu 57%. Po geriamosios inkstų būklės po operacijos jis sumažėjo.

SUSIJĘS: “Melania Trump” naujausias drabuzis sako: “Aš čia”

Nors susitikimas vyko, buvo pranešta, kad “Trump” administracija atšauktų Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybą – tą pačią tarybą, kuri neseniai kritikavo tėvų ir vaikų atskyrimo pasienyje praktiką. (Priežasta, kad organizacija yra prieš Izraelį.)

Ir, žinoma, visame tvenkinyje kiti mūsų mėgstamiausi karaliai išsiveržė į žirgų lenktynių dieną. Neseniai sukurtoji Sasekso hercogienė Meghan Markle dalyvavo jos pačioje pirmoje “Royal Ascot”, rankoje su savo viršutinio skrybėlių nešiojamuoju centru “Prince Harry”. 

Kitas karaliaus priekyje? “The Trumps”, kaip pranešama, nukreipė į Kensingtono rūmus, kad aplankytų karalienę liepos 13 dieną. “Godspeed”.