Ką Melanė dėvėjo už jos pirmąją išvaizdą nuo tos padėties

Praėjus trims dienoms po to, kai pirmoji ponia Melania Trumpas sukėlė bangas tai “Aš tikrai nesijaudinu”. Do U? “Striukė į imigrantų vaikų sulaikymo centrą Teksase, ji pasitraukė, kad išspręstų temą, jos vyro administracija yra kritikuojama dėl to, kad trūksta: gerumo.

Sekmadienį Melanija padarė netikėtą vizitą “Students Against Destructive Decisions” (SADD), vykusio Tysono kampelyje, Virdžinijoje, kur nakties tema buvo “Būti pasikeitimu”, o tai reiškė organizacijos tikslą užkirsti kelią jauniems žmonėms “žalingi” pasirinkimai.

Dėl šios progos Melanija tiesiog nešiojo pranešimą ant jos rankovės. 

Vietoj Zaros, pirmoji ponia atvyko į ansamblį, kuris tinka sąskaitai, kurią tikėjomės: jos išvaizda buvo poliruota, subtili ir prabangus. Ji dėvėjo traškią balto marškinėlę su apykakle, kuri pasirodė aristokratiškoje madoje, ir ją sukūrė su plonu pieštuku ir baltomis krikščioniškomis Louboutin stiletto kulniukais. 

Melanija Collar Embed
Tasos Katopodis / Getty Images

“Gaila, gailestingumas ir teigiamumas yra labai svarbūs gyvenimo bruožai”, – ji kalbėjo studentų miniai kalboje, kurios trukmė buvo mažesnė nei 3 minutes. “Tai yra kur kas lengviau pasakyti nieko, o ne kalbėti gerumo žodžiais. Jas lengviau spręsti, negu reikia laiko suprasti. Dažniau lengviau matyti stiklą beveik pusiau pilna”.

Ji tęsė: “Jūs turite galią būti teigiama jėga tiek daugybės žmonių gyvenime, parodykite pagarbą vieni kitiems, elkitės su savo bendruomene kaip savo šeima ir pažiūrėkite vieni kitus”.

Perspėjimas kitiems apie “nieko nesakymo” grėsmę yra Melanijai nenuoseklus pasirinkimas, kuris buvo kritikuojamas dėl to, kad praeityje liko ramus. (Tačiau ji kalbėjo apie šeimos padalijimą, tačiau ji nesmerkė savo vyro administracijos vaidmens šiuo klausimu, kaip ir kitos keturios buvusios pirmosios ponios). Jos “pagarbos” skatinimas taip pat yra šiek tiek ironiškas, atsižvelgiant į ją vyro reputacija yra kažkas, bet ne.

Neseniai įvykusiam “PR” kelionei į “McAllen”, Teksaso valstijoje, kurioje lankėsi vaiko imigrantų sulaikymo centre, Melania gavo neigiamų pasekmių nešioti “I Do not Care” striukę. “FLOTUS” sukėlė šūviai žiniasklaidą ir “Twitter” šaulį, daugelis teigė, kad tai reiškia, kad ji buvo apatitiška imigracijos krizei, paveikiančiai JAV..

Melanija Trump
Chip Somodevilla / Getty Images

Paskelbus išvaizdos nuotraukas, jos komunikacijos direktorius Stephanie Grisham greitai atėjo į gynybą “Twitter”, nurodydamas kaltinimus žiniasklaidos spekuliacijoms.

Prezidentui Trumpui taip pat buvo ką pasakyti, patvirtinant, kad jos sprendimas dėvėti striukę nėra klaida. “Melanijos striukės nugaroje parašyta,” Aš tikrai nesidomiu, ar ne? “, Tai reiškia” Fake News Media “. Melanija sužinojo, kaip jie nesąžiningi, ir ji tikrai nebevaldo! “Jis tweeted.

Mados prekės ženklas Wildfang nedelsdamas atsakė į incidentą, sukūręs savo striukę, kurioje rašoma: “Aš tikrai rūpi”. Ar ne U? “Ant nugaros. 100 proc. Pajamų iš pardavimo naudos “RAICES”, organizacija, teikianti teisinę pagalbą atskirtoms šeimoms, kad jos galėtų būti suvienytos. 

Trump baigė šeimos atskyrimą per vykdomąjį įsakymą trečiadienį; tačiau šeimos vis tiek sulaikomos sulaikymo centruose, nors ir kaip vienetas. Penktadienį “Trumpas” paskatino respublikonus “nustoti eikvoti savo laiką”, bandydamas ištirti dviejų partijų imigracijos įstatymą, kuris galėtų baigti sulaikyti migrantus, o pasiūlė palaukti iki lapkričio rinkimų, kuriuos, jo manymu, pamatys “Raudona banga” naujųjų respublikonų senatorių. 

Penktadienį įvykusio įvykio metu Trumpas palygino, kokios šeimos, kurių giminaičius nužudė nedeklaruojami imigrantai, patyrė atsiskyrimą JAV pasienyje. “Tai yra amerikiečių piliečiai, kurie visam laikui atskirti nuo savo artimuosius, žodis” visam laikui “yra tas, kurį turėtumėte galvoti”, – sakė jis. “Jie nėra atskirti dieną ar dvi dienas. Jie visam laikui atskirti. “

Net jei administracija ir toliau nesugeba padėti tūkstančiams vaikų, išimtų iš savo šeimų, vis dar yra būdų tai padaryti.