Ką Kim Kardashianas turi pasakyti apie Kylie Jenner, turinčią kūdikį

Prieš dvi savaites Kim Kardashian ir Kanye West pasveikino savo trečiąjį vaiką, Čikagos vakarą, visame pasaulyje, bet ji jau turi naują jaunesnį pusbroliuką, kad galėtų būti jos drauge. Vasario 1 d. Kylie Jenner pagimdė savo pirmąjį vaiką – kūdikio mergelę, o jos didžioji sis Kim paėmė į savo programą, kad viešai pasidalintų jausmais apie tai.

Kim Kardashian, Kylie Jenner
Charley Gallay / “Getty Images”

“Mamytė Kailė! Tu padarai tai! Aš taip neįtikėtinai didžiuojuosi savo vyresnio amžiaus moterimi ir žinau, kad tu būsi geriausia mama tavo naujajai mergaitei!” ji parašė savo programoje įrašą.

“Mūsų mergaitės yra dvi savaites, o aš negaliu laukti, kol jie bus su tavimi! Aš labai didžiuojuosi tuo, kad darai tai, ko nori, ir gyventi savo gyvenimą taip, kaip to nori, išnyks visas tas nuostabias savybes tavo kūdikio mergina. Tu buvo mama! Aš myliu tave! “

Nors Jenner nepaskelbė savo kūdikio vardo visuomenei (nors gerbėjai tikrai turi su savo drugeliais susijusias teorijas), mažai Čikagos vardo prieš dvi savaites paskelbė jos tėvai.

SUSIJĘS: žr. Kaip “Kylie Jenner” pranešimus apie socialines žiniasklaidą atsiliepė įžymybės

Iki šiol mes tik susipažinome su naujagimio rankos ir kojos žvilgsniu, nors Čikagoje debiutavo Jennerio kūdikis..

Jei Kardashian’o įrašas yra bet kokia nuoroda, gerbėjai ateityje tikisi daugybės Čikagos ir kūdikių Jenner nuotraukų. Būkite pasiruošę švelnumui perkrauti.