Ką ji prireikė, kad Reese Witherspoon paliktų piktnaudžiaujamą santykį ir kaip ji persikėlė į priekį

Reese Witherspoon atveria skaudamą savo gyvenimo laikotarpį.

Šiuo metu aktorė žvaigždės ant viršelio O, The Oprah Magazine kartu su ja Raukšlių laikas kartu su “Oprah” ir “Mindy Kaling”, ir ji pasinaudoja proga kalbėti atvirai apie savo patirtį piktnaudžiavimo srityje. Kai Opra tiesiogiai paklausė, kas buvo sunkiausias pasirinkimas, kurį ji kada nors turėjo padaryti savo likimo įvykdymui, Onerspoonas buvo sąžiningas.

Reese Witherspoon
Christopheris Polkas / “Getty Images”

“Man, turbūt paliekant piktnaudžiavimą”, – sakė ji. “Aš ištraukiau liniją smėlyje, ji pasikeitė, o mano smegenys tiesiog pasikeitė. Aš negalėjau toliau važiuoti. Aš buvau tikrai jaunas ir gilus”.

“Tai pakeitė tai, kas buvau ant ląstelių lygio, tai, kad aš atsistojo už save. Tai yra dalis priežasties, dėl kurios galiu atsistoti ir pasakyti:” Taip, esu ambicingas “. Nes kažkas bandė tai paimti iš manęs “.

Witherspoon paaiškino, kad jos patirtos piktnaudžiavimo problemos buvo “psichologinės” ir “žodinės”, tačiau ji neapsiribojo konkrečiais duomenimis.

SUSIJĘS: Oprah Winfrey veikia prezidentui

“Holivudo” “Time’s Up” kampanijos šilumos metu Byerspoonas nusprendė pasidalinti savo skausminga patirtimi su kitais, tuo pačiu ginčydamas priežastis ir pasisakydamas prieš neteisybę. Spalio mėn. Ji atskleidė, kad 16 metų režisierius buvo seksualiai įžeistas.

Mes padėkojame Onerspoonui už dalijimąsi savo istorijomis.