Ką Demi Lovato atskleidė apie savo kovą su priklausomybe

Praėjus keturiems mėnesiams nuo šešerių metų traktavimo, Demi Lovato patyrė perdozavimą. Popiežiaus žvaigždė buvo paguldyta į Los Andželos ligoninę iš jos “Hollywood Hills” namų antradienį, o po “Narcan” gydymo, “emergency drug treatment overdose treatment”.

Dainininkė, 25 metų, kovojo su priklausomybe, psichine liga ir valgymo sutrikimais daugelį metų ir reguliariai ruošiasi aptarti likusių blaivybių stresą.

“2017” “YouTube” dokumentiniame filme, Tiesiog sudėtinga, Ji atvėrė tai, kaip ji pradėjo gerti ir vakarieniauti vidurinėje mokykloje 17 metų amžiaus, ir kaip ji to darė, kai ji atrado šlovę “Disney Channel”.

“Man ją patiko, – sakė ji apie narkotikų vartojimą. “Aš pirmą kartą atsidūriau valdyme. Mano tėtis buvo priklausomasis ir alkoholikas. Manau, aš visada ieškojau, ką jis rasta narkotikuose ir alkoholyje, nes jis įvykdė jį ir pasirinko tai per šeimą “.

Po štampavimo atsarginės šokėjos, kuris paskatino ją naudoti Adderall per ją Camp Rock 2 Tour, 2011 m. Lovato gavo stacionarų gydymą 18 metų amžiaus, kai ji taip pat buvo oficialiai diagnozuota kaip bipolinis. “Aš tiesiog atėjau į trūkumą; kiti 12 mėnesių buvo labai sunku “, – sakė ji. “Aš naudoju tuo metu, kai turėjau blaivus drauges ir perėjau kaip 20 blaivus draugais. Aš buvau arba troškimas narkotikų ar narkotikų. Su manimi nebuvo lengva. Nepaneigiu, kad sugrįžtum į tą asmenį, kuris buvau “.

Interviu su “Access Hollywood” 2013 m. “Lovato”, tuo metu 21, parodė, kiek blogai buvo jo priklausomybė. “Aš negalėjau eiti 30 minučių iki valandos be kokaino, ir aš ją atneštu lėktuvais”, – sakė ji. “Aš iš esmės jį kontrabandos ir tiesiog palaukiu, kol visi pirmosios klasės žmonės eis miegoti, ir aš tai padarysiu”.

Ji taip pat atskleidė, kad 19 metų amžiaus jaustumė, kad reikia pakeisti savo gyvenimą.

“Aš einu į oro uostą ir turėjau” Sprite “buteliuką, užpildytą degtinėmis, ir tik devyniais rytais aš išmetau automobilį”, – sakė ji. “Aš turėjau akimirką, kai buvau toks:” O, mano Dievas, tai yra alkoholio elgesys “. [Tai jau nebėra]” Aš esu jaunas, maištingas ir smagiai “.” Tai buvo: “Oho, aš esu vienas iš tų žmonių, aš turiu gauti mano s-kartu “.

Lovato pirmą kartą eksperimentavo su kokainu vidurinėje mokykloje, nepaisydamas baimės, kad ji norės sužeisti. “Aš bijau, nes mano mama visada man pasakė, kad tavo širdis gali sprogti, jei tai padarysi”, – sakė ji Tiesiog sudėtinga. “Bet vis tiek tai padariau, ir aš pirmą kartą myliu, kad tai padariau”.

SUSIJĘS: Demi Lovato gavo Holivudo paramą išleidus po pranešimo apie heroino perdozavimą

Dokumentinėje filme ji paaiškino, kad narkotikų vartojimo gydymas nesibaigė ir kas dvejus mėnesius vartojo narkotikus, galų gale vartojo kokainą ir Xanax tuo pačiu metu ir jausdavo kaip perdozavo. “Aš šiek tiek pradėjau dulkėti”, – sakė ji. “Mano širdis pradėjo lenktynes, ir aš prisimenu, galvodamas:” O mano Dieve, dabar galiu būti perdozuotas “. 

Galų gale “Lovato” vadovybė ir “Phil McIntyre” galėjo padėti jai grįžti į kelią į atsigavimą, sakydama, kad nebenorėtų jos atstovauti ir galiausiai iš jos paimti telefoną. “Tai buvo vartai viskam”, – teigė McIntyre dokumentiniame filme. “Tai buvo neteisingi žmonės, tai buvo narkotikų platintojai, tai buvo daug neigiamų įtakų jos gyvenime, kurie buvo per mobilųjį telefoną”. Išdavus telefoną, ji pagaliau galėjo pradėti kelią į netvarumą.

Geriausias kada nors @ filmas

Dalyvauja Demi Lovato (@ddlvato)

Liepos mėn. Pasigirdo gandai, kad Lovato ir McIntyre atsiskyrė nuo kelių ir kad ji atsiskyrė nuo savo gyvenimo trenerio Mike Bayer ir “Cast Centers”, gydymo centro, kurį jis įsteigė, ir kad ji, kaip pranešė, bendrai valdė ir pirmą kartą atvyko, kai jai buvo 18 metų.

2018 m. Kovo mėn. Padengti interviu su Stiliuje, Ji aptarė, kaip medikamentai matomi žiniasklaidoje (ypač parodose, pavyzdžiui Narcos ir Breaking Bad) gali sukelti. “Piktžolių mane nesijaudina, bet jei matau koksą ar netgi adatas, tai tiesiog juos įterpia į mano smegenis, ir man to nereikia matyti”. Praeitą rudenį ji pranešė Refinery29, kad nebuvimas nuo narkotikų nėra lengva “Turėjau sunkiai išmokti, kad daugiau nebematysiu partijų … Kai kurie žmonės gali išeiti ir neveikti, bet man tai nėra”.

Ir 2018 m. Birželio mėn. Lovato atskleidė, kad po jos šešerių metų trakumo ženklo ji tam tikru momentu atsigavo šiais metais. Apreiškimas atsirado dainos pavadinimu “Sober”, kuriame ji dainuoja apie savo kovą su priklausomybe. Tekstai skaitomi taip: “Mama, aš labai gaila, kad nebesučiuokęs / Ir tėvelis, prašau, atleisk man už gėrimus, išsiliejusius ant grindų”.