Justinas Timberlake paaiškina, kodėl jis išsiuntė savo ginčytiną kunigaikščio pagarbą

Justino Timberlake’o “Super Bowl” pusantros dienos pasirodymas neįtraukė jokios nepadoraus ekspozicijos, bet tai nebuvo be ginčų.

Dainininkas, kuris per sekmadienio pasirodymą atliko savo hitus, persekiojo dovana vėlyvam dainininkui Princeui.

Justinas Timberlake
Christopheris Polkas / “Getty Images”

Prieš šou, “Timberlake” pranešė, kad jis neveiks “Prince” “holograma”. Prieš mirtį kunigaikštis vieną kartą interviu sakė, kad technologija laikoma “demonu”.

“Tai visa virtualios realybės dalykas … tai tikrai demoniškas. Ir aš nesu demonas “, – sakė jis 1998 m. Interviu su Guitar World.

Vietoj spektaklio su skaitmeniniu būdu redaguojamu “Prince” klipu, “Timberlake” išreiškė tikrus vėlyvos žvaigždės atlikėjus “Aš norėjau mirti 4 U”, kai jis dainavo ir grojo fortepijoną. Už jos ribų, Minneapolis užsidega violetiniu, kaip duoklė princei, kurio gimtajame mieste buvo Minesotos miestas.

Justinas Timberlake
Kevinas Мазур / WireImage

“Man tai yra akimirka, jei aš esu gana sąžiningas, nes jis visada buvo man muzikavimo viršūnė. Ir kai mes nusprendėme, kad, pavyzdžiui, serendipity ir sinergija, kad būtume Mineapolyje ir kad žinote , jis yra toks ypatingas dalykas čia, nepaisant to, ką jis yra visame pasaulyje, aš tiesiog jaučiau, kad norėjau ką nors padaryti dėl šio miesto ir kažko jam, kuris būtų tiesiog didžiausias pagarba, ką manau, OŽKAS [Greatest of All Laikas “, – sakė” Timberlake “Jimmy Fallon Tonight Show po žaidimo.

“Be to, aš nesiruošiu jums meluoti, nes” Questlove “yra muzikos enciklopedija, bet taip pat manau, kad kaip” Prince “valdytojas, taigi, jei aš iš” Quest “pasirodžius nykščius, aš esu geras”. jis pridėjo.

SUSIJĘS: Justinas Timberlake’as patvirtina, kad seksualus čia yra “Epic Super Bowl” pusfinalis

“Timberlake” tikrai pabrėžė, kad parodytas “Prince” filmuotasis filmas buvo tikras ir neapsaugotas. “Aš turiu galvoje, jūs turite suprasti: mes turime tikrą tikrą vokalo stiebus iš” I Would Die 4 U. ” Tikrasis įrašas! Ir tada mes gavome nesuskaldytą filmą apie jo atlikimą Purpurinis lietus. Kažkaip, kažkaip, pagal malonės, galbūt princo, žiūrint į mus žemyn, jis sinchronizavosi. Tai buvo toks beprotiškas šventinis momentas “, – sakė jis.

“Aš tiesiog norėjau pasinaudoti proga padaryti kažką ypatingo šiam miestui, bet visų pirma mano mėgstamam visų laikų muzikantui”.