Justinas Timberlake, Jessica Biel ir jų sūnus Silas. Atkūrimas “Trolls for Halloween”

Palikite tai Jessica Biel ir Justin Timberlake, kad rimtą mielo dozę padovanotumėte į baisiausias metų naktis!

Poros 18 mėnesių sūnus Silas nusprendė duoti žavingą šaukimą į Timberlake filmą Troliai, kuri šiuo metu groja teatruose, padažu kartu su tėčiu aww-vertas šeimyninis kostiumas su filmo “Branch and Poppy” simboliais iš animacinio filmo.

Pasididžiavus tėtis pasiėmė “Instagram”, norėdamas pasidalyti dviem įrašais su juo ir jo “mini mano” sūnumi, kuris buvo drauge su filialu ir jo žmona kaip aguonu, ir mes oficialiai negalime sustabdyti jausmų.

“Kai padarysi visą savo šeimą apsirengę kaip filmo veikėjus, bet jūsų žmona ją slaptai myli ir tavo sūnus neapsaugo savo trollio peruko …” Shoutout “@ jessicabiel # 2BranchsandaPoppy #Trolls #didIuseaholidayforselfpromo Laimingas Halloween, visi !!!! ” kroneris hilariously užfiksavo pirmąjį šūvį, kuris parodo jam ir mažą liemenę, apvilktą lapų liemenėmis, šviesiai mėlynos spalvos petnešomis, ilgomis marškinėlėmis ir rudais pintinėmis šortais iš nugaros.

Biel užsidegė nuotrauką ryškiai raudoname peruke, mėlynoje apykaklėje ir karštose rožinės spalvos antblauzdinėse pusėse, o didelės apimties trolių kojos.

Kai padarysi visą savo šeimą apsirengę kaip filmo veikėjus, tačiau jūsų žmona slaptai ją myli ir jūsų sūnus neapsaugo savo trolio peruko … “Shoutout” @ jessicabiel # 2BranchsandaPoppy #Trolls #didIuseaholidayforselfpromo Happy Halloween , visi!!!!

Nuotrauka, paskelbta Justin Timberlake (@justintimberlake)

35 metų atlikėjas paskelbė šeimos fotografiją iš žavios trijų kampų sūrių iš priekio, o jų kostiumai yra dar labiau žavūs nei mes įsivaizdavome!

VIDEO: Justin Timberlake & Jessica Biel Paimkite Sūnų Trick-Or-Treat

 

“# 2BranchsandaPoppy #MomandDadlife @ jessicabiel”, – rašė jis.

# 2BranchsandaPoppy #MomandDadlife @ jessicabiel

Nuotrauka, paskelbta Justin Timberlake (@justintimberlake)

SUSIJĘS: Justinas Timberlake ir Jessica Biel Pažvelkite į meilės “Meilės knygą” premjera

Tai neabejotinai vienas šeimos Helovinas kostiumas knygoms!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3