Justinas Timberlake’as patvirtina, kad seksualus čia yra “Epic Super Bowl” pusfinalis

Pamiršk apie seksualią atgal: Justinas Timberlake tik patvirtino, kad čia čia likti. 37-erių metų vyras sekmadienį pristatė vieną epinės “Super Bowl” pusryčių parodą JAV banko stadione Minneapolyje. Taip pat pamirškime apie futbolą – mes vis dar atsispirsime nuo jo pasirodymo.

Tai ne JT pirmasis rodeo: jis tiesiog tapo pirmuoju atlikėju, atliktu per trys Super Bowl pusvalandis rodo. “Timberlake” pirmą kartą pasirodė 2001 m. Su savo grupe “NSYNC”, o 2004 m. Grįžo už šį prieštaringą spektaklį Janet Jackson. Bet šį kartą “Timberlake” užsidegė, parodydamas knygas.

Justinas Timberlake Halftime Show - Lead
Kevinas Mazuras / “Getty Images”

Per “mirksinčius” neoninius žiburius “Grammy” apdovanojimų nugalėtojas pasirodė geranoriškai, dainuodamas “Flithy” prieš šokinėjant į senąją, bet gėrybę: “Rock Your Body”. 

Tvarkydamas savo atsitiktinio sekmadienio drabužį, “Timberlake” suporavo grafinį mygtuką po odine striukė su apsiaustas rankovėmis ir papildė savo baltas sparnas kartu su kariuomenės krovinių kelnais – puikiu apranga šokti per minios. 

Po daugybės prieštaringų klausimų, susijusių su šio klausimo pristatymu, buvusio berniuko banderis pagerbė 2016 m. Balandžio mėn. Mirusį princą su vėlyvos pop žvaigždės holograma, padedančia jam dainuoti “I Wold Die 4 You” pasirodymą. ” Maišymo metu visą lauką ir apylinkes apšviesti violetinė spalva, sinonimu su “Purple Rain” dainininke. 

“Timberlake” baigė savo trečiąją “halftime show” didelę pastabą, ištraukdamas “Negalima sustabdyti jausmo” su akustikos mandagumo visateise žygiuojančia juosta. Bet, deja, ne “NSYNC.