“Justin Bieber’s Super Affordable Purpose Tour Collection forever 21” yra pagaliau čia

Nors mes liūdinome dėl Justin Bieber’o neseniai išskaidytos Instagram sąskaitos praradimo, atėjo naujas būdas išgydyti jūsų Bieberio karščiavimą.

Pirmadienį pop žvaigždės pareigūnas Tikslo kelionė prekybinė kolekcija su “Forever 21” galutinai sumažėjo, o rezultatai mums priverčia paliesti “Į krepšelį” stat. Nuo 18 iki 35 dolerių, 8-osios kapsulės kolekcija siūlo “90-ųjų roko-n-roll-fueled mados, kuri atspindi tą patį stilių, dainininkė yra išdidžiai sukrėti tiek scenoje, tiek ne darbo.

“Mes džiaugiamės, kad kartu su Justin Bieber ir Bravado sutelksime dėmesį į vieną įtakingiausių šios kartos muzikantų”, – sakoma pareiškime Linda Chang, “Forever 21” viceprezidentė prekybai. “Ši kolekcija suteiks mūsų klientams ir Justino Bieberio gerbėjams galimybę naudotis viena iš labiausiai paplitusių prekių linijų pasaulyje.”

Nors “Bieber” anksčiau sujungė prekinius ženklus, tokius kaip “Barneys Niujorkas”, kad pateiktų atranką didesniu kainų tašku, ši iteracija daro itin lengvą jo pernelyg atvirai atrodyti.

Žr. Daugiau elementų žemiau ir apsilankykite forever21.com, kad apsipirktumėte kolekcijai, išleistam iki rugpjūčio 29 d. Išleidimo plytų ir skiedinio.

Justinas Bieber x Forever 21 - Embed 2
Laimingos nuolaidos 21

Justinas Bieber x Forever 21 - Embed 4
Laimingos nuolaidos 21

Justinas Bieber x Forever 21 - Embed 5
Laimingos nuolaidos 21

Justinas Bieber x Forever 21 - Embed 1
Laimingos nuolaidos 21

Justinas Bieber x Forever 21 - Embed 6
Laimingos nuolaidos 21

Justinas Bieber x Forever 21 - Embed 3
Laimingos nuolaidos 21

SUSIJĘS: Ar šie šunys ar Gigi Hadido kojos? Tu esi teisėjas

Tu geriau, Belieb, tai yra istorinių knygų dalis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − 51 =